کمپانی دیسنی با نام تجاری +Disney وارد حوزه پخش آنلاین شد

بعد از موفقیت شرکتهایی مانند Netflix یا ورود غولهای تجارت سریال همانند HBO با شبکه HBO Go این بار کمپانی انیمیشن سازی دیسنی معروف با نام تجاری دیسنی پلاس وارد حوزه پخش آنلاین و Stream ویدیو شد . این شبکه آنلاین از اوایل سال 2019 به صورت رسمی فعال خواهد شد . این شبکه برای شروع فعالیت خود دو سریال خوش نام را مورد هدف قرار داده است .

 

سریال اول جنگ ستارگان و مجموعه Rouge خواهد بود که امسال نسخه آیکمس این اسپین آف در سراسر دنیا به نمایش گذاشته شد و مورد پسند بسیاری از منتقدین قرار گرفت . جنگ ستارگان بدون شک یکی از کالت ها و مورد علاقه ترین فیلمهای آمریکایی هاست که بدون شک موفقیت این شبکه با شروع این سریال تضمین شده خواهد بود .

مجموعه دوم دانشگاه مارول خواهد بود که با فوکوس روی شخصیت لوکی پخش خواهد شد .  مارول هم یکی از موفقترین پخش کننده های کامیک بوک در دنیاست که شخصیتهای ابر قهرمانی زیادی را در دنیا به معرفی رسانده و تمامی فیلمهای این مجموعه بدون استثنا جزو پرفروشترین فیلمهای تاریخ هالیوود بوده اند . امسال این شرکت چند فیلم مهم را برای سال 2019 آماده نمایش دارد که همزمان با شروع دانشگاه مارول از دیسنی پلاس برگهای برنده خود را رو خواهد کرد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ