استارتاپ Him استارتاپ جدید خود با نام Hers را معرفی کرد

جای خالی استارتاپ های سلامتی در سبد استارتاپی ایران خالی است و هر چند تابحال چندین شرکت و استارتاپ مهم حوزه سلامتی را در ایران استارتاپ معرفی نموده ایم اما در انتظار موفقیت استارتاپهای سلامت و بهداشت در ایران خواهیم ماند .

دقیقا یک سال پس از راه اندازی استارتاپ Forhim این شرکت تصمیم به راه اندازی دومین مجموعه خود یعنی Forhers گرفت . این شرکت با جذب 50 میلیون سرمایه استارتاپ مطبوع خود را در حوزه سلامت زنان نیز گسترش داده و حالا بیش از 500 میلیون سرمایه در دست دارد . این شرکت انواع محصولات سلامی جسمی ، صورت و بدن و حتی محصولات جنسی سلامتی را برای مردان در طی سالهای گذشته ارائه کرده است و مورد استقبال بخش زیادی از جامعه آمریکا و اروپا قرار گرفته است . ظاهر ساده ولی ارزش کیفی محصولات این شرکت از ویژگی های منحصر به فرد تمایز این استارتاپ با غولهای حوزه بهداشت و سلامت است .  

این استارتاپ در شرکت جدید خود Forher نیز محوصلات سلامتی و دسته بندی های محصولات مردانه خود را باز هم مورد پوشش قرار داده و کلیه محصولات مورد نیاز بانوان از سلامت جسمی تا جنسی را مورد هدف قرار داده است و کلیه محصولات این شرکت دارای تاییدیه FDA سازمان سلامت و دارو آمریکا می باشد . این شرکت مدعی هست هد ما در محصولات بانوان نیز دستیابی به یک ماجراجویی سلامت و بهداشت برای زنان در هر سن و مرحله ای از زندگی است.

 

دامنه محصولات این شرکت برای زنان از قرصهای تقویتی تا داروی ضد پیگیری که بسیار مورد طرفدار بانوان می باشد را شامل می شود . همچنین این شرکت فعالیت ویژه ای را در حوزه سلامت موها برای خانمها و داروها و شامپوهای ضد ریزش خواهد داشت .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ