استارتاپ Mytaxi اروپا سرویس اسکوتر خود را راه اندازی کرد

به گزارش ایران استارتاپ امروز 10 آبان 97 سرویس Mytaxi که رقیپ اروپایی اوبر می باشد سرویس اسکوتر خود را در اروپای شمالی راه اندازی و قصد توسعه نهایی آن را تا اوایل سال 2019 میلادی در سراسر اروپا را نیز دارد.

این استارتاپ در سال 2012 و بعد از چندین مرحله سرمایه گذاری موفق به خرید برخی خرده استارتاپ های حوزه آنلاین تاکسی در اروپا شد .

اسکوتر برقی یکی از مورد توجه ترین و پرمخاطبترین روشهای جابجایی در اروپا است که این روش پرمتقاضی آینده تضمیمن شده ای را برای این شرکت به ارمغان خواهد آورد .

Mytaxi که در ابتدا در سال 2009 تاسیس شده است تاکنون بیش از 10 میلیون مسافر را جابجا کرده و بیش از 100 هزار راننده استخدامی دارد. Deutsche Telekom یکی از سرمایه گذاران اولیه این استارتاپ بود که مبلغی برابر با 10 میلیون یورو در این استارتاپ سرمایه گذاری کرد . هر چند این شرکت سرمایه و بند خاص خود را دارد اما رقبایی همچون Lime که در این حوزه به شدت قوی و موفق هستند را پیش رو دارد . Taxify دیگر رقیب حوزه آنلاین تاکسی اروپایی است که بعد از خبر ورود این شرکت به حوزه اسکوتر برقی تصمیم به رقابت با Mytaxi را در این مارکت بزرگ گرفته است .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

ترک پاسخ