تحسین های کارآفرینان دنیا از کتاب روش استارتاپی اریک ریس

کتاب روش استارتاپی جدیدترین و کاملترین کتاب اریس ریس نویسنده معروف کتاب استارتاپ ناب به زودی از ایران استارتاپ منتشر خواهد شد . در آستانه چاپ این کتاب به تحسین های روی جلد این کتاب رجوع و با دیدگاه برترین کارآفرینان دنیا در باره این کتاب بیشتر آشنا خواهیم شد

 

تحسین بیشتر برای کتاب

شیوه استارت‌آپ‌‌ها

«تحقیقات من بر آن چیزی متمرکز است که موجب می‌شود که شرکت‌های باسابقه موفقیت خود را حفظ کنند، و شیوه استارت‌آپ‌ها ‌راهنمایی عملی برای نحوه انجام این کار فراهم می‌سازد.»

کلیتون کریستنسن، نویسنده، کارآفرین، و کیم ب. کلارک استاد مدیریت کسب و کار در  مدرسه کسب‌وکار هاروارد

«برای موفقیت در موج سوم، دورانی که فناوری همه چیز از آموزش گرفته تا مراقبت های بهداشتی را متحول خواهد کرد، شرکت‌ها به ابزارها و رویکردهای جدیدی نیاز خواهند داشت. اریک رایز نقشه‌ای برای شرکت‌ها فراهم کرده است که نحوه استفاده از اصول کارآفرینی برای دستیابی به رشد متحول‌کننده را به آنان می‌آموزد.

استیو کیس، رئیس سابق AOL تایم وارنر و نویسنده کتاب موج سوم که در گزارش کتب پرفروش روزنامه نیویورک تایمز ذکر شده است.

«شیوه استارت‌آپ‌ها آرمان و طرحی ‌اولیه از شکلی جدید از مدیریت را  ایجاد می‌کند که مهارت‌ها و روش‌های کارآفرینی و مدیریت عمومی را با یکدیگر ترکیب می‌کند. مثال‌های الهام‌بخش در سطح سازمان‌های متعدد و متنوع نشان می‌دهند که ادغام طرز تفکر شدیدا تکرارکننده و آزمایشی و مهارت‌های استارت‌آپ‌ها با سازمان‌های پرسابقه کلید ایجاد نوآوری و رشد پایدار است… و رهنمودهای شفاف و مفید برای مقابله با دشوارترین چالش‌ها را فراهم می نماید .

– کتی فیش، مدیرارشد فنی پروکتر و گمبل

«یک کتاب جذاب و بسیار مفید. در مورد بنیاد متحول‌کننده استارت‌آپ ناب، اریک رایز استدلالی متقاعد‌کننده برای مدیریت کارآفرینانه ارائه می‌دهد تا تحول مداوم با مقیاس وسیع را ممکن سازد. همانطور که وی به نحوی متقاعدکننده استدلال می‌کند، این برای هر سازمانی مناسب نیست و تنها برای آن سازمان‌هایی موثر است که امیدوارند که در محیط امروز به حیات خود ادامه دهند و موفق شوند.»

– ژنرال استانلی مک کریستال

«شرکت‌های بزرگ امروزه بیش از هر زمان دیگری در حال تقلا و کوششند. آنها نیازمند طرح عملیاتی سراسری کاملا جدیدند و در کتاب تازه اریک رایز به نام شیوه استارت‌آپ‌ها دقیقا همین مطلب را می‌یابند. این کتاب منطق استارت‌آپ ناب را ارائه می‌دهد و موجب جهشی عظیم رو به جلو می‌شود. طرح عملیانی که اریک پیشنهاد می‌کند، برای سازمان‌های بزرگی که در تلاش برای یافتن راهی هستند «اجباری» است. این کتاب بسیار عالی است!»

– تام پیترز

«اگر شیوه استارت‌آپ‌ها بتواند دولت فدرال را متحول کند – که همین طور هم هست – پس می‌تواند شرکت شما را هم متحول کند. برای هر کسی که فکر می‌کند که «باید راهی بهتر وجود داشته باشد،» این کتاب دلیلی بر صحت اندیشه شماست و کتابی است که این راه را فراروی شما قرار می‌دهد.»

– جنیفر پابلکا، بنیانگذار و مدیر اجرابی شرکت کد فور آمریکا و معاون سابق مدیر ارشد فناوری ایالات متحده آمریکا

من به عنوان فردی که شدیدا به بخش دولتی متعهد است، از مشاهده اینکه اصول و روش‌های کارآفرینی که اریک رایز در کتاب جدید خود به نام شیوه استارت‌آپ‌ها توصیف می‌کند، به نحوی کارآمد هم در سازمان‌های دولتی و غیرانتفاعی و هم در کسب و کار‌های انتفاعی اعمال می‌شود، دلگرم شدم. اگر خواهان مشاهده سازمان‌های نوین آینده هستید، این کتاب متقاعدکننده را بخوانید.»

معاون فرماندار کالیفرنیا گوین نیوسام

«یکی از کتب کلاسیک آینده، کتابی که الهام‌بخش هزاران شرکت است تا به بازسازی مورد نیاز مبادرت کنند.»

– ست گودین نویسنده کتاب رکن اصلی

«کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها برای افرادی که خواهان ایجاد، پرورش و حفظ تفکر کارآفرینی در شرکت‌هایی به هر اندازه و مقیاسند، نقش حلقه رمزگشا را ایفا می‌کند. این کتاب که غنی از مطالعات موردی است، کاربردهای دنیای واقعی و دروس آموخته‌شده را به نمایش می‌گذارد و شیوه‌های اثبات شده استارت‌آپ ناب را با نسل بعدی بهترین روش‌ها برای شرکت‌هایی در هر اندازه و در هر صنعت به کار می‌گیرد.

– براد دی. اسمیت، رئیس و مدیرعامل اینتوئیت

 

شیوه استارت‌آپ‌ها به شرکت‌هایی با اندازه‌های مختلف می‌آموزد که چگونه با فراهم آوردن امکان یافتن کارآفرین درونی خود برای کارکنان شرکت، فرهنگ کارآفرینی را در طول رشد شرکت، پرورش دهند و حفظ کنند. این کتاب باید خوانده شود، وخصوصا رهبرانی که میراث و فرآیندهای سازمانی بر دوش آنان قرار دارد، لازم است که آن را مطالعه کنند.»

– آرون لووی، هم‌بنیانگذار مدیرعامل شرکت باکس

«اریک رایز در کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها از سال‌ها همکاری خود با شرکت‌هایی مانند GE و تویوتا استفاده می‌کند تا به ما نشان دهد که شرکت‌های آینده چگونه به نظر می‌ر سند. اگر می‌خواهید دریابید که چگونه شرکت‌ها می‌توانند در مواجهه با سرعت تغییر بی‌وقفه دنیای امروز فعال‌تر، خلاق‌تر و انعطاف‌پذیرتر شوند،‌ این کتاب متقاعدکننده را بخوانید.»

آریانا هافینگتون، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ترایو گلوبال و نویسنده کتاب‌های انقلاب خواب و رشد

«اریک رایز نشان می‌دهد که مدیریت کارآفرینانه کلید موفقیت در این دنیای سریعا در حال تغییر است. ما در ING اصول استارت‌آپ ناب را در شیوه نوآوری خود به کار گرفته‌ایم. شیوه استارت‌آپ‌ها بینش‌هایی نوین و ارزشمند در اختیار ما قرار می‌دهد.»

– رالف همرز، مدرعامل گروه ING

«اقتصاد آمریکا برای تولیدکالاها و خدمات جدید، ایجاد فرصت‌های شغلی و بالابردن استانداردهای زندگی به فرهنگ استارت‌آپ‌ متکی است. کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها نوشته اریک رایز مسیری متقاعدکننده برای هدایت همه سازمان‌ها -قدیمی و جدید،‌بزرگ و کوچک،‌ با فناوری پیشرفته و بدون فناوری پیشرفته -ارائه می‌دهد تا فرهنگ آزمایش، تکرار و نوآوری ویژه استارت‌آپ‌ها را ایجاد کند.»

– آلن کروگر، مدیری شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور تحت نظارت آقای اوباما رئیس جمهور آمریکا و استاد اقتصاد و روابط عمومی در دانشگاه پرینستون

«اریک رایز در کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها مسیری برای مدیریت مداوم نوآوری، قطع نظر از اندازه یا پیچیدگی سازمانی، فراروی رهبران بخش‌های دولتی، خصوص و غیرانتفاعی قرار می‌دهد. من به عنوان فردی که در معرفی برخی از این شیوه‌ها به دولت آمریکا نقش داشته‌ام، مستقیما بهبود زندگی مردم را مشاهده کرده‌ام.»

– آنیش کوپرا مدیر ارشد فناوری سابق ایالات متحده آمریکا

«جعبه ابزار قرن بیست و یکم که امکان شکوفایی را برای همه شرکت‌ها فراهم می‌سازد.»

– ران کانوی، بنیان‌گذار اس‌وی انجل

«اریک رایز مجددا – به نحوی هوشمندانه- این کار را انجام داده است.  وی در کتاب جدید خود به نام شیوه استارت‌آپ‌ها استدلال می‌کند که کسب و کارهای باسابقه به منظور نوآوری مداوم، باید قابلیت کارآفرینی جدیدی به دست آورند. اغلب شرکت‌های بزرگ این قطعه اساسی از پازل نوآوری سازمانی را گم کرده‌اند. نادیده گرفتن توصیه وی ریسک‌هایی برای شما ایجاد می‌کند.»

– تیلس اس. تیکسروا، مدرسه کسب‌وکار هاروارد

«مردم غالبا اصطلاح «استارت‌آپ» را با نوعی منحصر به فرد بودن که نشان‌دهنده فرهنگ خلاقیت، نوآوری و یادگیری مداوم است،‌مرتبط می‌دانند. اما همانطور که اریک رایز نشان می‌دهد، لزومی ندارد که کاملا به قالب استارت‌آپ‌های دره سیلیکون درآیید تا یادگیری در مقابل کمال برای شما اولویت داشته باشد و فرهنگی ایجاد کنید که در آن اشتباه کردن نه تنها قابل قبول است، بلکه ترویج می‌شود. شیوه استارت‌آپ‌ها چشم‌اندازی جدید از ظاهر یک شرکت نوین به دست می‌دهد.

-رشما ساجانی، بنیان‌گذار دختران برنامه نویس

اریک رایز در کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها رموز دره سیلیکون برای شرکت‌های باسابقه را در هر صنعتی اِعمال می‌کند. حقیقت این است که امروزه همه ما در حالت استارت‌آپ هستیم. هر رهبر و رهبر مشتاقی باید این کتاب روشنگرانه را مطالعه کند.»

-مارشال گلداسمیت، نویسنده کتاب پرفروش محرک‌ها و آنچه که شما را به اینجا رسانده است، شما را به آنجا نخواهد رساند.

«کتاب شیوه استارت‌آپ‌ها جعبه ابزاری است که هر کسب و کار به منظور کارآفرین‌تر و کارآمدتر شدن، به آن نیاز دارد.»

– تیم اورایلی، مدیرعامل اورایلی مدیا

«اریک محدودیت‌ها و تفکر مدیریت قدیمی را در زمانی که رقیبان محصولات جدیدی را با مرتبه بزرگی سریع‌تر از شرکت‌های موروثی به بازار عرضه می‌کنند، به نحوی هوشمندانه توصیف می‌کند.  شیوه استارت‌آپ‌ها نحوه پرورش رهبری کارآفرینانه که برای بقای سازمانی در قرن بیست و یکم لازم است را توصیف می‌کند.»

جف ساترلند، مدیرعامل سازمان اسکرام، و نویسنده اسکرام

«اریک مجددا این کار را انجام داده است!  هر شرکتی می‌تواند – و باید – از این اصول استارت‌آپ سود ببرد، چون اگر این کار را انجام ندهد،‌احتمالا یک استارت‌آپ آن را شکست خواهد داد. اکنون دوران انقلاب اینترنت است و اگر شرکت شما با شیوه استارت‌آپ‌ها تطبیق پیدا نکند، شکست خواهد خورد.»

– آلکسیس اوهانیان، هم‌بنیانگذار ردیت و اینیشیالایزد کپیتال و نویسنده کتاب پرفروش بدون اجازه آنها

«مهم‌ترین شرکت‌های جهان در عرض یک روز ساخته نشده‌اند. شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک و ایربی‌ان‌بی پس از آنکه اولین محصول موفقیت‌آمیز خود را به بازار عرضه کردند، متوقف نشدند. آنها حتی در مقابل رقابت شدید از سوی سایر استارت‌آپ‌‌هابه نوآوری ادامه دادند. من به عنوان یک سرمایه‌گذار با سابقه به دنبال شرکت‌هایی می‌گردم که بتوانند این مزیت نوآورانه را در طول دهه‌های آتی حفظ کنند. این کتاب طرح اولیه اساسی برای ایجاد و حفظ فرهنگ نوآورانه را قطع نظر از اندازه شرکت به دست می‌دهد.»

-برایان سینگرمن یکی از شرکای شرکت فاندرز فاند


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ