نوبت پلمپ و فیلترینگ به خشکشویی های آنلاین رسید

نوبت فیلترینگ و پلمپ این بار گریبانگیر خشکشویی های آنلاین شد . بعد از فیلترینگ کسب کارهای حوزه توریسم و پروازهای آنلاین و در گذشته درگاههای پرداخت و فروشگاههای آنلاین اینبار نوبت به حوزه جدیدی از استارتاپها رسید . مدیر عامل زودشور یکی از این استارتاپهای خشکشویی معتقد است  «ما مجوز اتحادیه کشوری کسب وکار اینترنتی را داریم. از سوی دیگر برند و شرکت ما نیز ثبت شده است. همچنین برای فعالیت روی پلتفرم تلفن‌همراه، اپلیکیشن این پلتفرم کد شامد را از رسانه‌های دیجیتال (زیرمجموعه وزارت ارشاد) دریافت کرده است.»

 

تصویر پلمپ

 

او در ادامه با اعلام اینکه زودشور برای جلوگیری از هر مشکلی به دنبال دریافت مجوز از اتحادیه خشکشویی‌ها نیز بوده می‌افزاید:‌ «بارها برای دریافت مجوز از اتحادیه خشکشویی‌ها تلاش کرده‌ایم اما به نتیجه نرسیده‌ایم. هنگام درخواست دریافت مجوز از این اتحادیه سنتی نیز  آنها اعلام کرده‌اند که ما را به رسمیت نمیشناسند.»
او با اشاره به اخطارهای قبلی اتحادیه خشکشویی نسبت به فعالیت این پلتفرم ادامه داد: «پیش از این هم اتحادیه خشکشویی به ما اخطار داده و اعلام کرد بود که کسب و کار ما مجوز ندارد. در نهایت نیز ما به اتحادیه مراجعه کردیم و توضیحاتی ارائه دادیم که آن را پذیرفتند. اما در نهایت مجددا اخطار پلمب از سوی این اتحادیه دریافت‌ کرده‌ایم.»

تاکنون اتحادیه خشکشویی و لباسشویی بارها نسبت به فعالیت خشکشویی‌های آنلاین اخطار داده‌ و  از کاربران خواسته‌ که از این پلتفرم‌ها استفاده نکنند. خرداد ماه سال جاری ابوالفضل رجب‌زاده،رئیس اتحادیه خشک‌شویی و لباسشویی نسبت به استفاده از خدمات خشکشویی‌های اینترنتی و به اصطلاح آنلاین هشدار داده و تصریح کرده بود که این واحدها بهداشت و کیفیت را رعایت نمی‌کنند. این درحالی است که مدیران خشکشویی آنلاین اعلام می‌کنند آنها هیچ دخالتی در مراحل شستشو ندارند و تنها یک واسطه هستند.

مدیرعامل خشکشویی آنلاین زودشور، در مورد این ادعای اتحادیه خشکشویی و لباسشویی به پیوست می‌گوید:« به اتحادیه خشکشویی توضیح دادیم که ما یک  خشکشویی نیستیم بلکه پلتفرمی واسطه‌ای هستیم که با خشکشویی‌های سنتی کار می‌کنیم. در واقع هدف ما این است که بازار این حوزه را گسترده‌تر کنیم تا مردم آسان‌تر و ارزانتر به خدمات خشکشویی دسترسی داشته باشند.»


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ