یک سال با ماکسیم در چهار گوشه ایران

حضور رقبای متعدد در بازار همیشه یک اتفاق میمون و مهم در حفظ منافع کاربران است . به راستی تصور کنید اگر کل مارکت تاکسی آنلاین ایران در اختیار یک استارتاپ یا نهاد دولتی بود به راستی وضعیت نامناسبی اتفاق افتاده و مشکلات فراوانی از کیفیت تا قیمت گریبانگیر کاربران می شد . ماکسیم یکی از استارتاپهایی است که امسال در سالگرد تولد خود در بیشتر شهرهای ایران فعالیت می کند .

۲۴ مهرماه سال گذشته، وقتی ماکسیم فعالیت خود را در دفتر کوچکی در تهران آغاز کرد، بنیان‌گذاران آن در ایران تصور نمی‌کردند که این سامانه با چنین سرعتی گسترش پیدا کند و در سرتاسر کشور، رانندگان و مسافران را همراهی کند. درست یک سال پیش ماکسیم با سابقه حضور در ۳۰۰ شهر روسیه و ۸ کشور دنیا، فعالیت خود را برپایه تکنولوژی روز دنیا و دانش بومی در ایران آغاز کرد.

ماکسیم مفتخر است اعلام کند که خدمات خود را به طور متوازن در سراسر کشور گسترش داده و هم‌اکنون در شهرهای تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، ‏اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، ‏اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم‌شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، ‏سبزوار، بوشهر، آمل، نجف‌آباد، ملارد، ایلام، قرچک، خمینی‌شهر، کاشان، شهرکرد، چالوس، مراغه، سقز، ‏رفسنجان، بوکان و گنبدکاووس به طور کامل فعالیت می‌کند.

«ایلیا بانی‌شف»، مدیرکل منطقه ایران، درباره فعالیت یک‌ساله ماکسیم در نشست خبری اخیر، به مناسبت افتتاح مرکز تماس، می‌گوید: «سامانه حمل‌ونقل ماکسیم یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات آی‌تی در روسیه را دارد که کسب‌وکاری پیچیده همچون سامانه حمل‌ونقل آنلاین را در کشورهای مختلف راه‌اندازی کرده و تصمیم گرفته است که به بازار ایران وارد شود. مجموعه ما به جهانیان ثابت ‏کرده که می‌توان در ایران کسب‌وکاری مدرن راه انداخت و آن را با ثبات ادامه داد.»


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ