دوره جدید کنفرانس شکست در ایران

فرانس شکست یک کنفرانس بین‌المللی یک‌روزه مخصوص کارآفرینان‌، طراحان، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده‌شدن برای حرکت در مسیر موفقیت است‌.

کنفرانس شکست در این سمینار‌ها با به اشتراک گذاشتن داستان‌های شکست و مدیریت بحران شکست‌هایمان، به خود و دیگران برای بهبود روند جبران شکست و پیشروی هرچه سریع‌تر در مسیر موفقیت کمک خواهیم کرد.

همچنین در این مسیر بر آنیم تا بتوانیم با ترس از شکست مقابله کرده و این اصل مهم که شکست پایان راه نیست را در جامعه ‌خود نهادینه سازیم تا بتوانیم درکنارهم‌، هر روز موفقیت‌های بیشتری را شاهد باشیم.

اولین دوره این سمینار ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ در تهران  با محوریت فناوری اطلاعات و با سخنرانی برخی از مدیران موفق در این حوزه در مرکز مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی تهران و با بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد.

پس از سمینار موفق در تهران‌،کنفرانس شکست ‌در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۵ با محوریت صنعت از بزرگ‌ترین مدیران صنعتی در سالن همایش‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی در اصفهان برگزار شد.

همه ما تاکنون استارت‌آپ جدیدی تاسیس کرده‌ایم یا در یک یا چند استارت‌آپ مختلف کار کرده‌ و در آنها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که منجر به شکست شده است. شما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و در آینده یک اتفاق بزرگ‌تر را رقم بزنید.

هدف‌های دوره‌‌ سوم این کنفرانس:

  •  به اشتراک گذاشتن داستان‌های شکست و مدیریت بحران توسط باتجربه‌ها

  • شبکه‌سازی و آشنایی افراد و نیروهای متخصص با یکدیگر

  • انتقال تجربیات افراد موفق در حوزه‌های مربوط به سایرین در جهت ترفیع جایگاه کسب‌و‌کارشان

  • دعوت از سخنرانان و ایرانی‌های موفق سراسر دنیا به عنوان سخنران و استفاده از تجربیات آنها

شرکت در سومین کنفرانس شکست ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ میعادگاه کارآفرینان و مدیران استارت‌آپ‌های ایران، فرصتی مناسب برای یادگیری، به‌روزرسانی و تجارب از بیزینس‌ها و استارت‌آپ‌هایی است که متحمل شکست هستند.

شرکت در این رویداد برای تمامی فعالان و علاقه‌مندان به عرصه کسب‌وکارهای آنلاین، بازاریابی و کارآفرینان و مدیران شرکت‌های آی‌تی مثمر فایده خواهد بود و می‌تواند دریچه‌های تازه‌ای را در زمینه‌های حرفه‌ای برا‌ی‌شان ایجاد کند. دبیر اجرایی این کنفرانس، مهدی آدم‌زاده و دبیر راهبردی و مجری تخصصی آن، آرش سروری هستند.

برای اطلاعات بیشتر، کنفرانس را در فضای مجازی دنبال بفرمایید:

http://thefailcon.ir

https://www.instagram.com/failconiran/

https://t.me/failconir

https://twitter.com/FailConIran

#Failcon97


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

ترک پاسخ