ساختن یک استارتاپ ناب چیزی بیشتر از خلاقیت نیاز دارد

circa 1931: German-born physicist Albert Einstein (1879 - 1955) standing beside a blackboard with chalk-marked mathematical calculations written across it. (Photo by Hulton Archive/Getty Images)

بسیاری از کارآفرینان تصور می کنند که ایده و اختراع آن ها ذاتا دارای ارزش است اما این تصور کاملا اشتباه هست . بیایید به گذشته بازگردیم و ایده های ادیسون و انیشتین را مرور کنیم . حتی به عنوان یک کارآفرین الهام بخش ایده بی نظیر ادیسون در مقابل تسلا همکار خود که وی نیز خلاق و هوشمند بود شکست خورده حساب می شود .  در عصر کنونی دانشگاهها مراکز حماسی از ایده ها و تحقیقات خلاقانه هستند اما در واقعیت جامعه دانشگاهی کشورهای دنیا بر اساس مالیات اداره می شود و نه بر اساس خلاقیت دانشجویان .

هر چند مسائلی مانند زمان و هزینه گذاف می تواند این خلا را پوشش دهد اما در نهایت فقط یک ایده خلاقانه نمی تواند به پیشبرد اهداف شما در استارتاپ کمک کند . در برخی موارد دیگر یک سرمایه گذار یا یک فرشته نجات بخش میتواند استارتاپ آپ شما را نجات دهد اما در نهایت باز هم شاید به شکست محکوم شوید . اما به راستی چه باید کرد ؟

 

  • بیشتر از ساخت یک شرکت خلاق و داشتن ذهنی خلاق باید یک محصول خلاقانه به نفع مشتری و جلب رضایت مشتری نهایی ایجاد کنید . در نهایت محصول شما نماینده شماست . اگر محصول شما سبب خلاقیت کاربر شود آن لحظه شما برنده این بازی هستید .
  •  شرکتها و استارتاپهایی موفق هستند که بتوانند از مارکتینگی که بتواند به آنها خدمت کند بهره ببرند .
  • یک راه حل نهایی برنده برنده به مشتری هدیه دهید . محصولی تولید کنید که برای مثال به جای تولید سی دی رام یک لایسنس در اختیار او قرار دهید تا بتوانید در آمد بیشتری کسب کنید و به جای صرف تولید محصول صرفا با حق عضویت و یا یک لایسنس بتوانید به در آمد زایی برسید تا بتوانید یک بازی برنده برنده در ساختار استارتاپ خود داشته باشید و منابع مالی بهتری در اختیار شما باشد .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ