نقل قولهای کارآفرین معروف تیم درپر برای درآمد زایی بیشتر

  • زمان کمتری را برای نگرانی درباره نحوه پس انداز پول بگذارید و بیشتر درباره نحوه سود آوری وچگونگی استفاده بیشتر از استعدادهایتان فکر کنید . وقتی شما سختتر کار می کنید در واقع زمان کمتری را برای خودتان می گذارید . بدین منظور که زمان ندارید و نمیخواهید در روندتان وقفه ای ایجاد شود با تمرکز بر سودآوری بیشتر پول خود را پس انداز کنید
  • اول از همه این کار که می گویند ادای پولدارها را دربیاورید تا پولدار شوید را کنار بگذارید . این کار فقط زمان و انرژی شما را تلف می کند و مردم متوجه آن خواهند شد . و این کار مانع پیشرفت شما خواهد شد . دوم اینکه هدفتان راشناسایی و به درستی تنظیم کنید . ظرفیت شما در رسیدن به موفقیت بیش از تصور شماست . پس هدفتان را حتی برزگتر در نظر بگیرید . آنها را چند بار در روز بنویسید . مهمترین چیز در اینجا این است که هدفتان مرتبا در جلوی چشم و در ذهنتان باشد .
  • برای پیشرفت مالی اول برای خودتان خرج کنید . با شناخت ارزش خودتان که برابر با ارزش خالص خودتان است شروع کنید . هرچه ارزش خود را کمتر در نظر بگیرید احتمال بیشتری وجود دارد که پول خود را هدر دهید . به خودتان اجازه دهید کاری که دلتان میگوید انجام دهید . اگر شغلی با درآمد بیشتر که از آن نفرت دارید قبول کنید نابود خواهید شد . یک حساب پس انداز خودکار ایجاد کنید و مقداری که هر فصل پس انداز می کنید را افزایش دهید . من توصیه می کنم حداقل 10 درصد از درآمد خود را به یک حساب غیر قابل دسترس منتقل کنید . یاد بگیرید به دعوت ها و درخواستهایی که با اهداف مالی شما هماهنگ نیستند بگویید نه متشکرم . در نتیجه ارزش خودتان و ارزش خالصتان را افزایش خواهید داد.
  • علاقه بزرگترین ابزار ثروت زایی است که تابحال اختراع شده است . این به ما اجازه می دهد تا از علایق خودمان و مهارتهایی که از بیست سال پیش کسب کرده ایم در آمد زایی کنیم . گزینه های بیشماری برای در آمد زایی آنلاین وجود دارد اما یکی از محبوبترین گزینه های من سرگرمی درآمد زا است . این ایده ساده است . محتوای مرتبط با سرگرمی خود را تولید کنید و پیشنهاد وابسته در کنار آن را ترویج دهید .

Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ