استارتاپهای داغ بارسلونا در تابستان 2018

در این مقاله ایران استارتاپ در آخرین روزهای شهریور 97 به معرفی سه استارتاپ داغ شهر بارسلونا اسپانیا به نقل از مجله  Wired می پردازیم :

Badi

این استارتاپ یک مارکت پلیس برای دلالان هست که بتوانند هم آپارتمانی های اروپایی را پیدا کنند . شاید تا حدودی این ایده از ایده خام airbnb نشئت گرفته باشد اما به نوبه خود منحصر به فرد به نظر میرسد . این استارتاپ اروپایی در تلاش هست تا 700 هزار نفر کاربر رجیستر شده به دست آورد و با گروه معروف سرمایه گذاری Spark capital مبلغ 10 میلیون سرمایه جذب کرده است که با سرمایه اولیه به دست آورده در مجموع 14.9 میلیون دلار سرمایه دارد . در حال حاضر اروپا را تحت پوشش دارد و اپهای موبایل آن قابل دانلود می باشد .

Corner job

این استارتاپ و اپلیکیشن بارسلونایی افرادی که در جستجوی استخدام هستند را با متقاضیان استخدام متصل می کند . این سرویس به ویژه در حوزه هایی مثل تهیه غذا فعالیت گسترده تری دارد . 57 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است و در حال حاضر تمام تلاش خود را دارد تا ابزارهایی برای گستردگی فرآیند استخدام خود به کار گیرد .

 

Restb.ai

این استارتاپ در تلاش است تا نرم افزاری را ایجاد نماید که بتواند به شرکتهای فروش ملک کمک کند تا بتوانند عکسهای پروژه های خود را دسته بندی کنند . 1.2 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است و در حال حاضر در کشور آمریکا از رتبه بالایی در همکاری با املاک با استفاده از هسته هوش هوش مصنوعی خود برخوردار است.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ