معرفی استارتاپ انیوا از شتابدهنده جهش

پلتفرمی تخصصی که با چهره های شناخته شده در فضایی تعاملی
همکاری میکند و فرآیند پیدا کردن با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات را از بین بهترین گزینه های موجود آسان تر می کند.
 💗صاحبان مشاغل، خدمات و تبلیغات به اهمیت و قدرت شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به عنوان ابزاری آنلاین و البته آسان برای انجام امور بازاریابی، همچنین ارتباط با مشتریان توجه فراوان دارند، چرا که به این نکته پی برده اند که افراد در فضای مجازی در مورد همه چیز صحبت میکنند و با استفاده از راهکارهای هوشمندانه میتوانند افراد را ترغیب کنند که درباره کالا و خدمات آنها صحبت کنند و آن را به دیگران نیز توصیه نمایند.
💗اینفلوئنسر چیست (کیست) ؟
اینفلوئنسرها افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها فعال هستند و میتوانند تبلیغاتی که نمیتواند بصورت دهان به دهان در فضای مجازی به گردش در آید را بشکلی متمرکز انجام دهند و بعنوان حامی یک برند تبلیغ کنند.
در واقع اینها اشخاص سومی هستند که از برند حمایت میکنند و از این طریق طرفداران خود را به سمت آن برند سوق میدهند، چرا که آنها از جنس خود مردم هستند و با تعاملی که با مخاطبان خود برقرار میکنند میتوانند تأثیر گذاری بالایی بر انتخاب آنها داشته باشند.
💗در تعریفی کوتاه میتوان گفت اینفلوئنسر مارکتینگ، استفاده از افراد تأثیر گذار برای بازاریابی محصول و خدمات مورد نظر می باشد.
💗اما چیزی که باعث شده امروزه به اینفلوئنسرها به دید یک کانون تبلیغاتی خوب در فضای وب و شبکه های اجتماعی دقت شود این است که مردم به صحبت های شخص سوم بیشتر اعتماد میکنند تا یک برند، چرا که افراد بدنبال صداقت هستند و اینفلوئنسرها به دلیل اینکه به افراد نزدیک و به زندگی شان وارد شوند، به نوعی صداقت را به آنها هدیه میکنند.
💗انواع اینفلوئنسر در اینستاگرام
یکی از مهم ترین بخش های مارکتینگ برای برندها تفکیک انواع اینفلوئسر از یکدیگر است تا بتوانند افراد مناسب برای برند خود که تاثیر گذاری بیشتری را دارند انتخاب کنند
برای مثال برای برندهایی که در زمینه مد و پوشاک فعال هستند بهترین گزینه افراد فعال در این بخش هستند و به همین ترتیب برندهای غذایی میبایست از بلاگرهای غذا و … استفاده نمایند تا تاثیر لازم را برای برند خود دریافت کنند
💗 اینفلوئنسر ها
با استفاده از API های رسمی و غیر رسمی که اینستاگرام در اختیار ما قرار می دهد و همچنین با کمک تکنولوژی به روز و منحصر به فردی که در بخش فنی اُنیوا طراحی شده است ما با تحلیل رفتار شما و بررسی میزان تاثیرگذاری که در معرفی کسب و کار های مورد علاقه خود دارید شمارا دسته بندی می کنیم و به شما امتیاز می دهیم این امر باعث می شود لزوما تعداد فالوور ملاک دسته بندی و امتیاز دهی تاثیرگذاران نباشد و بتوانیم به طور دقیق و حرفه ای افراد را بر حسب میزان تاثیرگذاریشان مرتب کنیم
💗کسب و کار ها
ما در اُنیوا با ابزار های پیشرفته و مبتنی بر تکنولوژی و بر اساس شاخص های آماری و ویژگی های کسب و کار شما تلاش میکنیم تا شما بیشترین بهره وری را در استفاده از پلتفرم اُنیوا بدست آورید.
شما میتوانید محبوبیت بیزینس خود را به کمک پست گذاشتن کاربران اُنیوا از محصول، سرویس، پیشنهادات شما در شبکه اجتماعی شان افزایش دهید و به سهم بازار مناسب تری که منجر به موفقیت بیزینس شما خواهد شد دسترسی پیدا کنید.
💗کاربران اُنیوا از بهترین تاثیرگذاران در شبکه های اجتماعی هستند که شامل بلاگر ها، عکاس ها، بازیگران و… هستند.
انیوا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ