کتاب چاپی روش استارتاپی به زودی از ایران استارتاپ منتشر خواهد شد

سال گذشته کتاب هنر تامین سرمایه برای استارتاپها با همکاری انتشارات موفق پندار پارس توسط ایران استارتاپ منتشر شد و این کتاب با فروش موفق خود و رضایت مخاظبین به چاپ دوم رسید .

ایران استارتاپ در حمایت از جامعه ایرانی استارتاپها و بدون هیچ گونه پشتوانه مالی امسال تصمیم به ترجمه و چاپ کتاب روش استارتاپی از کارآفرین موفق و معروف جهانی اریک ریس گرفت . این کتاب در حدود 250 صفحه کتابی متفاوت و در راستای تکمیل کتاب قبلی این کار آفرین می باشد و مطالعه آن نیاز مبرم برای هر ،کارآفرین ، مدیر ، رهبر و هر عضوی از این جامعه استارتاپی در ایران می باشد . مفاهیم پیشرفته کتاب می تواند استارتاپ یا سازمان و شرکت شما را یا حتی یه جامعه یا شهر را متحول نماید و قطعا مطالعه چنین کتوبی که در صدر فروش آمازون هم می باشد می بایست در صدر امور روزانه کارآفرینان قرار گیرد .

 

این کتاب به قلم دکتر فرزاد پریدار یکی از بنیانگذاران ایران استارتاپ در پاییز 97 منتشر خواهد شد و در مراحل نهایی آماده سازی برای چاپ قرار دارد .

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 دیدگاه ها

ترک پاسخ