عدم تسویه مناسب الوپیک و اسنپ

این تجربه برای بسیاری از شهروندان و مسافران تاکسی های اینترنتی و پیکهای اینترنتی به صورت قطعی رخ داده است که راننده با وضعیتی ملتمسانه تقاضای وجه نقد به جای پرداخت اینترنتی نموده است . این وضعیت اللخصوص در مورد سرویسهای انلاینی به وفور دیده می شود که در واقع از استارتاپ خارج شده و در حال حاضر سودای یونیکورن نمایی نیز دارند و در مورد استارتاپهای تازه کار این وضعیت به ندرت دیده می شود .

رانندگانی که به انواع روشهای مختلف تمسک میجویند تا به بهانه ای همچون کنسل کردن سفر در ابتدای کار به بهانه کمتر دریافت کردن ولی نقد دریافت کردن ، تقاضای پرداخت نقدی حتی در ازای پرداخت کارمزد 500 تومانی بانک در صورت کارت به کارت آنلاین و به ویژه در ایام تعطیل که در ابتدای سفر با مسافر یا متقاضی پیک تماس میگیرند و اعلام می نمایند که اگر وجه نقد ندارید کنسل کنید .

متاسفانه موج اعتراضات دایمی به این سرویسها هیچ بهبود عملکردی حاصل نمی نماید و به ویژه که در فصل تابستان اکثریت مسافران تاکسی های اینترنتی از عدم استفاده رانندگان از کولر به شدت ناراضی هستند و این مسئله به هیچ وجه توسط اسنپ رعایت نمی شود و حتی طی صحبت با رانندگان مدعی هستند که اگر اسنپ خواهان چنین سرویسی است باید نسبت به افزایش هزینه اقدام نماید و چه بسا که هر افزایش هزینه ای کاستی مسافر را قطعا به همراه خواهد داشت . به نظر نویسنده و طی نظر سنجی ها های میدانی دایمی حداقل سرویسی که اسنپ میتواند به سفیران خود ارائه دهد تسویه مرتب و دایمی و به ویژه در ایام تعطیلات هست و یا حتی در الوپیک موتورسوارانی مشغول به فعالیت هستند که برای جبران خرج روزانه یا خانواده خود در پرداخت هزینه روزانه بنزین نیز با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند .

 

 

ترک پاسخ