نمیدانم را به هنوز نمیدانم تغییر دهید

نمی دانم را به هنوز نمی دانم تغییر دهید

موفقیت ممکن است برای هر کدام از ما یک تعریف مشخصی داشته باشد که با تعریف آن از نگاه فرد دیگر کاملا متفاوت باشد. پس نکته مهم این است که اگر می‌خواهیم در زندگی فرد موفقی باشیم باید در گام نخست، موفقیت را از نگاه خودمان و نه دیدگاه دیگران تعریف کنیم.

اما برخلاف تعریف موفقیت، معمولا مسیرهای رسیدن به آن مشابه است. یعنی الگوهایی وجود دارد که روند رسیدن به موفقیت را شتاب می‌دهد. یکی از این الگوها، مسیری است که آدم‌های موفق آن را تجربه کرده‌اند و جملات عمیقی است که گفته‌اند.

قطعا بخش مهمی از دیدگاه‌ها، نظریات و خط مشی زندگی بزرگانی مانند بیل گیتس را می‌توان از نوع مدیریت، نگاه و عشق او به فعالیت‌هایش دریافت، اما دیدگاه‌ها و جملات الهام بخش گیتس و امثال او را نباید فراموش کرد.

«نمی دانم را به هنوز نمی دانم تغییر دهید» یکی از کلیدواژه‌های اساسی تفکر اوست؛ جمله عمیقی که انسان را به تلاش برای آموختن و یافتن دعوت می‌کند.

اگر قرار باشد هر کدام از ما وقتی در مقابل دیواری از دشواری و سوال‌های بی جواب، قرار می‌گیریم متوقف شویم، هیچ وقت طعم موفقیت را نخواهیم چشید.

 

به نقل از الوپیک


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ