موج اعتراضات رانندگان به اسنپ ادامه دارد

سرویس آنلاین تاکسی اسنپ از زمان تاسیس دست خوش حملات و انتقادات رانندگان و مسافرین بوده است . پس از گذشت تجمعات فراوان آذر 96 و بعد از ماجرای تجاوز به مسافر این بار در خرداد 97 این شرکت در بسیاری از شهرها مورد انتقاد است .

این روزها بسیاری از رانندگان ملتمسانه از مسافرین درخواست دارند تا کرایه خود را نقدی پرداخت کنند و یا مبلغ را به کارت راننده واریز کنند . طبق گزارشات مستقیم شهری حتی بسیاری از راننده ها حاضر هستند تا مبلغ 500 تومان کارمزد انتقال وجه را از مسیر کاسته تا به جای معطلی ها طولانی شرکت اسنپ این کارمزد را به جان بخرند .

 

نبود بیمه ، مشکلات طرح ترافیک و دیرکردها طولانی به ویژه در تعطیلات از اصلی ترین مشکلات این رانندگان هست و آنها می‌گویند کرایه‌ها بسیار پایین است و کفاف مخارج‌شان را نمی‌دهد. بعضی‌ها هم می‌گویند بیمه نبودن رانندگان تاکسی‌های اینترنتی بزرگترین دغدغه‌شان است. با این حال مالکان آژانس‌های اینترنتی هم با درآمد کلانی که به جیب می‌زنند، نه مالیات می‌پردازند و نه حاضرند زیر بار بیمه کردن رانندگان‌شان بروند.

 

ویدیوهای معترضین این استارتاپها در بسیاری از شبکه های اجتماعی دست به دست میچرخد اما تاکنون این شرکتها هیچ عکس العملی نشان نداده اند .

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ