نصیحتهای استارتاپی به نقل از مدیر اجرایی Vimeo

مدیر اجرایی 43 ساله وب سایت استارتاپی Vimeo که شغل خود را در 34 سالگی در این استارتاپ بدست آورد می تواند یک الگوی موفق برای جوانان استارتاپی باشد . Anjali Sud هندی که تنها پس از 3 سال فعالیت موفق شد این سمت را کسب کند اعتماد به نفس و نگاه به آینده و گذر از گذشته خود را رمز این موفقیت می داند .

آنجالی می گوید من هیچ وقت تمایل به این سمت را نداشتم اما پس از انتخاب شدن تمام توانایی رهبری خود را به اجرا گرفتم و استراتژی مناسبی که به کار گرفتم در مسیر موفقیت vimeo موثر بود . وی این نصیحت را به دیگران دارد که همیشه موقعیت های خود بسازید . چه بسا که حتما موفق نباشید ولی نباید از خلق موقعیت های موفق ذهن خود بگذرید .

من تا قبل از سمت فعلی خود به مدت سه سال رهبری سایر بخشها را برعهده داشتم و از جمله در بخش فیلمسازی ویمئو فعالیت می کردم و شاید خیلی ها این اعتماد را به یک زن نداشته باشند ولی رفتار ، اعتماد به نفس و موفقیتهای شما سبب خواهد شد این حس اعتماد در دیگران نیز به وجود آید . شاید باید به گذشته خود یک نمره دهید و در آینده نسبت به بازبینی این نمره اقدام کنید و ببینید که واقعا در حال حاضر نمره بالاتری دارید .

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ