معرفی استارتاپ ایرانی ترجمه تخصصی متون Transis و کد تخفیف

ترنسیس اولین وب سایت ترجمه مقاله، متن و سایر محتواها به صورت مناقصه ای در ایران است که سفارش دهندگان ترجمه بدون واسطه با مترجم ها ارتباط برقرار می کنند. در ترنسیس انواع محتواها نظیر مقاله، متن، متون تخصصی، کتاب، نامه، زیرنویس فیلم، وب سایت ، فایل صوتی و تصویری، مقاله های ISI، متون و پروژه های دانشجویی و فنی در رشته های برق، کامپیوتر، فناوری اطلاعات (IT)، حسابداری، پزشکی، روانشناسی، عمران، شیمی، معماری و سایر رشته ها با کیفیت بالا، سریع و فوری از زبان انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و در زبانهای آلمانی، عربی، فرانسوی، روسی، ترکی استانبولی و سایر زبانها ترجمه می شوند.

 

وجه تمایز ترنسیس “پشتیبانی 24 ساعته”، “کیفیت بالا” و “قیمت مناسب” است. کارفرمایان سفارش ترجمه خود را در ترنسیس ایجاد کرده و مترجم ها به صورت جداگانه پیشنهاد خود را برای ترجمه آن اعلام می کنند و کارفرما با بررسی پیشنهادهای ترجمه، مناسب ترین و بهترین مترجم را برای پروژه ترجمه خود انتخاب می کند. سیاست اصلی ترنسیس بر این پایه استوار است که رضایت کارفرما و مترجم در طول انجام یک پروژه ترجمه به طور کامل جلب شود. مترجم ها می توانند با ثبت نام در ترنسیس به جمع مترجم های ترنسیس پیوسته و به صورت دورکاری درآمد میلیونی داشته باشند. سایت ترنسیس نهایت تلاش خود را کرده است تا بستری فراهم کند که تمام مترجم ها اعم از مترجم زبان انگلیسی به فارسی، مترجم متون تخصصی و فنی، مترجم فارسی به انگلیسی، مترجم فارسی به عربی، مترجم متون تخصصی کامپیوتر، پزشکی، حسابداری و برق و همینطور سایر مترجمینی که توانایی ترجمه در سایر زبانها و تخصص ها را دارند بتوانند از این مهارت و تخصص خود کسب درآمد کنند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ