استارتاپ شبکه اجتماعی مادران شاغل

Sarah Lacy بنیانگذار استارتاپ پاندو از استارتاپ جدید مادران شاغل خود رونمایی کرد . این استارتاپ با هدف فراهم سازی بستر و منابعی جهت کمک به مادران شاغل راه اندازی شده است  .

Sarah Lacy عقیده دارد سایتهای مرتبط زیادی در این موضوع وجود دارد که به شما نشان دهد بهترین مدارس برای فرزندان شما کجاست یا بهترین رستوران برای صرف غذای کودک شما کجاست اما وب سایت ما اهداف متمایز تری را نیز در بردارد .

 

وب سایت ما پلتفرمی بر مبنای سوال و جواب است و بهترین سوال و در نهایت بهترین پاسخ ها را در آن خواهید یافت . از دیگر امکانات متمایز سایت ما این هست که شما می توانید نام و نام خانوادگی حقیقی شخصی که اطلاعات خود را پست می کند را مشاهده نمایید . یعنی وقتی تاپیکی یا موضوعی ایجاد می شود جوابها با اسمهای اقعی منتشر می شوند تا شما از اصالت آنها اطمینان داشته باشید .

برای مثال شما سوال می کنید دنبال شخصی برای استخدام می گردید تا در غیاب شما در خانه به فرزندان کمک کند و امور خانه را در قالب یک پرستار یا نانی انجام دهد . در نتیجه بهترین جواب را خواهید یافت ولی جوابی مطمئن .

این استارتاپ در حال حاضر در آپریل 2018  1.4 میلیون یورو افزایش سرمایه داشته است  .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ