50% تخفیف وندا یک پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین

وندا یک پلتفرم خدمات حقوقی آنلاین است که خدمات حقوقی منحصر به فرد، مقرون به صرفه و کاربردی را در بستر وب به استارتاپ‌ها و شرکت های تجاری ارائه میکند. خدمات وندا شامل بانک قرارداد و اسناد حقوقی، مشاوره و پشتیبانی حقوقی اختصاصی و تلفنی، امکان درخواست طراحی، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی برای استارتاپ‌‌ها می‌شود.

استارتاپ‌ها به کمک وندا می‌توانند کسب و کار قانونی خود را تشکیل دهند، از اسناد حقوقی و قراردادهای اختصاصی وندا استفاده کنند، به تیم حقوقی حرفه‌ای وندا درخواست طراحی و تنظیم قرارداد دهند و از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی برای بررسی مسائل حقوقی و قراردادها استفاده نمایند.

اغلب کسب و کارها و استارتاپ‌های ایران با مشکلات متعدد حقوقی و قانونی مواجه هستند، مشکلاتی که مانع رشد و شکل گیری آن‌ها می‌باشند ما به پشتوانه تیم حقوقی باتجربه، حرفه ای و آشنا با فضای کارآفرینی و تجارت ایران در وندا می توانیم خدمات و سرویس های حقوقی اختصاصی و حرفه‌ای ارائه کنیم.

شما با کد تخفیف ویژه کاربران نوپاهاب با خرید اشتراک های ۳، ۶ و ۱۲ ماهه می‌توانید به صورت یک کاربر حرفه ای از خدمات ویژه وندا بهره‌مند می‌شوید.

اطلاعات بیشتر در : https://vanda.ir/landing/nopahub


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ