اسپاتیفای این هفته وارد بورس آمریکا می شود

The New York Stock Exchange was founded 1792 when 24 stockbrokers signed the Buttonwood Agreement on Wall Street in New York City. It is located at 11 Wall Street, of New York City. It is by far the world's largest stock exchange by market capitalization.

در دهه ای که تمامی استارتاپها مشتاقانه در حال ورود به بورس هستند اینبار استارتاپ معروف موسیقی اسپاتیفای این هفته وارد بورس آمریکا و IP می شود . اما این استارتاپ بر خلاف SNAP به صورت IPO عرضه نمی شود و این یعنی سهام مالی خود را عرصه نمی کند . مدیر عامل این شرکت  Daniel Ek اظهار دارد که ما همیشه یک شرکت غیر معمول هستیم و حتی عرضه سهام ما نیز غیر معمول می باشد .

وی همچنین در مورد عرضه سهام اسپاتیفای و ارائه صحبتهای خود به سرمایه گذاران اعلام نمود که ما بر خلاف عرضه های عمومی سهام که کارمندان نیز می توانند سهام خود را بفروشند این کار را انجام نخواهیم داد و به نحوه دیگری حتی نمی دانیم چقدر از سهام خود را به فروش خواهیم رساند .

این معامله در سه شنبه این هفته 21 فروردین 97 رسمی خواهد شد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ