دیجیکالا با مارکت پلیس مشتریان خود را از دست خواهد داد

دیجیکالا که همواره در جلب رضایت مشتری مورد انتقاد مشتریان فراوانی قرار دارد و با نگاهی به کامنتهای محصولات و کامنتهای اینستاگرام موج شدید انتقادات و نارضایتی ها به سوی آنها شلیک می شود اما همچنان بدون توجه به جلب رضایت مشتری در گسترش فعالیتهای خود اقدام می کند .

کافیست نقد شدیدی در اینستاگرام یا در کامنت های محصولات درج نمایید تا در وحله اول کامنت شما حذف و یا برای همیشه بلاک شوید و مارکتینگ و مدیران شبکه های اجتماعی این شرکت تاب هیچ انتقادی را ندارند .

با راه اندازی بخش جدید مارکت پلیس این شرکت محصولات با تاخیرهای 5 تا 10 روزه ارسال می شوند و در بسیاری از مواقع از دیجیکالا با شما تماس می گیرند و اعلام می نمایند که محصولی که توسط تامین کننده ثالت فراهم می شود موجودی ندارد و ما هم بی خبر بوده ایم .

 

این موضوع بدین معنی است که جدای از اینکه کالای شما با تاخیر فراوان حتی در تهران نیز ارسال می شود ممکن است اصلا تامین کننده دیجیکالا آن محصول را در اختیار نداشته باشد و دیجیکالا حتی امکان دریافت موجودی خود را از تامین کننده خود ندارد و بی محابا به فروش آن اقدام می کند و در برخی مواقع با ایجاد دو تا سه هفته تاخیر در نهایت موفق نمی شود محصولی که در انبار خود نیست را از شخص ثالث تامین کند . بر خلاف تمام شرکتهای جهانی و منطقه ای مثل سوق و والمارت که با ایجاد پلیس مارکت فعالیتهای آنها دچار تحولات مثبت و جلب رضایت مشتری می شود دیجیکالا با این روال نزول فراوانی خواهد داشت و قطعا سودای یونیکورن شدن را برای همیشه از دست خواهد داد .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

  1. همین بلا سر من اومد. تموم لذت خرید برای من کوفت شد!
    ناچارا زنگ زدم و با داد و بیداد از اپراتور خواستم پول منو برگشت بده گفت نمیشه! خلاصه کالا به دستم رسید ولی دیگه اون علاقه قبلی رو به دیجی کالا ندارم و ازش خرید نمیکنم. حتی خریدم کنم پولو آنلاین نمیدم تا راحت کنسل کنم!

ترک پاسخ