چگونه می توان شرکت و استارتاپ خود را تبدیل به یک برند ۱۰۰ میلیون دلاری کرد ( قسمت دوم)

  1. نام تجاری خود را با نام‎های بزرگ مرتبط کنید.

روابط نیازمند تلاش‎های واقعی برای ایجاد هستند با این حال برخی از روابط و همکاری‎های موجود و یا در حال شکلگیری می‎تواند موقعیت شرکت شما را در چشم افکار عمومی افزایش دهد.

یک راه برای انجام این کار بدون انتظار برای بسته شدن فروش‎های بین شرکتی بزرگ این است که به هیئت مدیره یا مشاوران خود گوش کنید. اعضای هیئت مدیره که دارای تجربه در صنعت هستند و یا اطلاع کافی از وضعیت شرکت شما در مراحل رشد را دارند، توانایی هدایت شرکت را در پستی و بلندی‎ها دارا هستند. داشتن یک نام بزرگ در هیئت مدیره، یک مدیر اجرایی که موفق به راه‎اندازی چندین کسب و کار شده است و یا یک رهبر با سابقه حضور در سازمانی با برند معروف می‎تواند به دیگران نشان دهد که شرکت شما، شرکتی توانمند و رقیبی واقعی است.

به عنوان مثال، هوم کومبوچا، در سالهای اولیه خود، برخی از نام‎های بزرگ را به هیئت مدیره خود جذب کرد. بیل اوونز، رئیس شرکت CenturyLink Telecom و گری ماهی، بنیانگذار شرکت Brewery Deschutes از جمله این نام‎ها بودند. داشتن یک رهبر که در شرکتی بزرگ و پرطرفدار خدمت کرده است و رهبری دیگر که موفق به ایجاد کسب‎وکاری موفق در صنعت نوشیدنی شده بود، قطعا به رشد هوم کمک کرده است. در حال حاضر این شرکت سریع‎ترین رشد را در کشور است.

یکی دیگر از راه های ایجاد برندهای بزرگ مشارکتی که موفقیت را نشانه می‎رود این است که شرکاء یا مشتریان فعلی را شناسایی کنید. آیا برند شما جهت ادغام با یک ارائه دهنده نرم افزار ارتباط برقرار کرده است؟ آیا شما میزبان یک وبینار در صنعتی سنگین وزن هستید؟ آیا شرکت شما برای تعطیلات به سازمانی شناخته شده هدایایی می‎دهد؟ این ها همه روابط خوبی هستند که می‎توانید از طریق وبسایت، گواهی‎نامه‎ها و محتوای سایت به آن اشاره کنید.

 

  1. برای افزایش توانایی‎هایتان برونسپاری کنید.

یک راه ساده اما زیرکانه برای افزایش نفوذ برندتان این است که ظرفیت های خود را از طریق برون سپاری گسترش دهید. استفاده از مهارت‎ها یا منابع شخص ثالث می‎تواند به شما کمک کند تا محصولات یا خدمات با کیفیت‎تری را بدون هزینه‎های افزایش بودجه و جمع‎آوری یک تیم ارائه دهید. همچنین من با استخدام یک دستیار مجازی از افزایش بهره‎وری شخصی خود لذت می‎برم. به‎قول بوکسورها، برون سپاری به شما کمک می‎کند تا «در کلاس وزنی بالاتری مسابقه دهید.»

در نظرسنجی PwC، 76 درصد از پاسخ دهندگان بیان داشته‎اند که برون‎سپاری هزینه‎هایشان را کاهش داده است و 70 درصد آن‎ها نیز اشاره کرده‎اند که برون‎سپاری سبب دسترسی آنها به استعدادها و مهارت‎هایی شده است که پیش از آن نداشته‎اند. این امر به نوبه خود سبب می‎شود تا شرکت‎ها به‎منظور تمرکز بر روی آنچه که در آن بهترین هستند، برون‎سپاری کنند و محصولات و خدمات بهبود یافته را در کنار ارائه‎های گسترده گسترش دهند.

بسیاری از صاحبان کسب‎وکار نسبت به فرآیندهای روزمره و تکراری که می‎توانند به‎طور موثر و با هزینه کمتر برون‎سپاری شوند، غافل هستند. زنجیره تامین، تدارکات و یا فناوری اطلاعات نقاط خوبی برای شروع هستند. جردن ارگرسون، معاون اجرایی در Sheer، توضیح می دهد: «ارائه دهندگان خدمات لجستیکی شخص ثالث، در آنچه انجام می‎دهند خبره هستند و به آخرین و موثرترین تکنولوژی حمل و نقل دسترسی دارند. آنها آموزش دیده‎اند تا مشکلات حمل‎ونقلی شما را شناسایی کنند و راه‎حل‎های موثری را برای حسابداری سیستم‎های حمل و نقل و ادعاها و کرایه‎های باربری در میان مناطق مختلف ارائه دهند.»

هدف این است تا بخش‎هایی از کسب و کارتان را به‌صورت مقرون به‎صرفه برون‎سپاری کنید و همچنین بخش‎هایی از کارتان که بیشتر از همه از آن متنفر هستید را جدا کنید. حسابداری یکی دیگر از نمونه‎های رایج آن است.

 

سخن پایانی

برای بدست آوردن پول نیازمند داشتن پول هستند و راه‎های موثری وجود دارد تا این تصور را ایجاد کنید که شرکت شما صاحب پول و سرمایه هست و بر آن است تا پول بیشتری نیز بدست آورد. با افزایش جذابیت در خدماتتان، مشارکت با نام‎های بزرگ و برون‎سپاری به‎منظور گسترش قابلیت‎های خود، شما شرایط لازم را خواهید داشت تا دیگران را متقاعد سازید که مدیریت یک برند 100 میلیون دلاری را برعهده دارید. مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که همیشه با مشتریان خود به خوبی رفتار کنید و تمرکز خود را بر روی ارائه کالاهای با ارزش قرار دهید.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ