نقدی بر استارتاپ موفق سوپر مارکت آنلاین روکولند

روکولند تجربه لذت بخشی برای خرید آنلاین مواد غذایی، محصولات شوینده ، آجیل ، تنقلات و حتی میوه و سبزیجات تازه است حتی برخی میوه های خاص و متنوع در سبد فروش این استارتاپ وجود دارد  . به تازگی که محولات ارگانیک در سبد محصولات روکولند قرار گرفته است این تجربه لذت بخش را دو چندان کرده است . بعد از 5 بار تجربه خرید آنلاین از وب سایت روکولند در هر 5 خرید طی یک سال تمام خرید ها به موقع و در ساعت تعیین شده ارسال شد و این موضوع تجربه منحصر به فردی است وقتی دیجیکالا حتی یکبار هم سر ساعت محصول را تحویل نمی دهد و سودای یونیکورن شدن دارد .

رفتار رانندگان و مسئولین پخش روکولند بسیار مودبانه و با روی خوش است و دیدگاه رفتار پیش فرض و نامناسب یک پیک و راننده معمولی را از ذهن پاک می کند . محصولات همگی با تاریخ مصرف مناسب و در کیسه های پلاستیکی قابل بازیافت به مشتری تحویل داده می شود و در اولین خرید معمولا هدایا یا سمپلهایی از محصولات برای مشتری ارسال می شود .

 

در میان همه این ویژگی ها خوب جای خالی اپلیکیشن مناسبتری برای اندروید و نبود اپلیکیشن IOS خالی است و توسعه این حوزه برای روکولند ویژگی های ناب این شرکت را تکمیل خواهد کرد . قطعا اگر روکولند تمام این ویژگی ها را با توسعه و جذب سرمایه بیشتر تکمیل و حفظ نماید دورنمای موفقی برای سال آینده آن دور از انتظار نیست .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ