چگونه می توان شرکت و استارتاپ خود را تبدیل به یک برند 100 میلیون دلاری کرد ( قسمت اول)

هنگامی که کسب‎وکاری را شروع می‎کنید، تقریبا همیشه با این واقعیت روبرو می‎شوید که برای پول درآوردن به پول احتیاج دارید. با این حال این ایده یک سوال رایج را مطرح می کند: «اگر من هیچ پولی نداشته باشم آنگاه چه اتفاقی می‎افتد؟» منطق پیش فرض در این مرحله این است که شما باید میلیون‎ها دلار را از طریق سرمایه‎گذاری بر روی کالاهای شرکت‎های معروف بدست آورید و توجه زیادی را به خود جلب کنید. در حالی که این امر به شما کمک خواهد کرد اما استفاده از این روش برای بسیاری از استارتاپ‎هایی که در مراحل اولیه قرار دارند متداول نیست.

کارآفرینان جسور، پیش از آنکه پولی در اختیار داشته باشند راهی برای موفقیت خود پیدا می کنند. یکی از راه‎های انجام این کار این است که آن‎ها تصور می‎کنند که در همین لحظه پول یا موفقیت‎هایی که همراه با پول می‎آید را دراختیار دارند. درحالیکه اینگونه به نظر می‎رسد که «تا بدست آوردن پول، داشتن آن را وانمود می‎کنیم» اما در واقع این مسئله ریشه در مفاهیم اساسی مصرف، ادراک و مقیاس دارد.

در اینجا چندین راه‎حل وجود دارد که به شما کمک می‎کند تا قوی‎تر، موفق‎تر و داراتر شوید نسبت به آنچیزی که احتمالا هستید.

 

  1. جذابیت محصولات خود را افزایش دهید.

یکی از ساده‎ترین و تاثیرگذارترین راه‎های بهبود ادراک از موفقیت یک شرکت، این است که محصولات در بازار لوکس‎تر و باکیفیت بالاتری ظاهر شوند. اگر کالاها خودشان مانند آنچیزی باشند که مشتری می‎خواهد بخرد، منطق می‎گوید که مردم آنها را خریداری می‎کنند – و مردم آنچیزی را می‎خواهند که دیگران در اختیار دارند.

این اصل را در شرکت خود و با سرمایه‎گذاری در گرفتن عکس‎هایی با کیفیت عالی اعمال کردیم. هنگامیکه مشتریان قادر به درک فیزیکی کالاهای شرکت شما و ارزیابی وزن، راحتی، استحکام، دوام یا نرمی آن کالاها نیستند، به تصاویر برای کسب اطلاعاتی که معمولا از حواس دیگرشان به دست می آوردند، تکیه می‎کنند. استخدام یک طراح، انجام عکسبرداری با کیفیت بالا و به‎کارگیری از متخصص رتوش عکس سبب می‎شود تا محصولات شما به‎خوبی محصولات سایر شرکت‎های جهان شود و ادراک از کیفیت برند شما و تغییرات را افزایش می‎هد.

توماس کراگلوند، یکی از بنیانگذاران Pixelz توضیح می دهد: «تجارت الکترونیک بر اساس تصاویر ساخته شده است، هر روز بر روی میلیاردها تصویر از محصولات کلیک می‎شود و توسط مشتریان مقایسه می‎شوند». او ادامه می‎دهد «شرکت‎هایی مانند گوگل، ای بی و آمازون مطالعاتی را انجام داده‎اند که نشان می‎دهد تصاویر با کیفیت بالا، فروش را بهبود می بخشند.»

راه دیگر برای افزایش فروش که همزمان حس بازدید کنندگان از موفقیت برند شمارو بهبود می‎بخشد این است که درمورد محصولات خود بیشتر توضیح دهید. مشتری‎ها به توضیحات مربوط به محصولات اهمیت می‎دهند تا تعیین کنند که کدام پیشنهاد به بهترین نحو نیازهای آن‎ها را برآورده می‎سازد و بحث در مورد عملکرد یک محصول و یا یک مقاله در مورد لباس مناسب می تواند فروش را نهایی کند. درحالیکه کپی ضعیف و ناکافی سبب می‎شود تا مشتری برای پیدا کردن وب سایتی متفاوت با توضیحاتی مفصل‎تر همراه با اطمینان بیشتر در پیام رسانی سایت شما را ترک کند.

 

منبع : Inc


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ