کد تخفیف آوانامه

گروه فرهنگی «آوانامه» در سال 1387 فعالیت خود را با تاسیس چند وبسایت در حوزه ی کتاب و نشر و به صورت تخصصی در زمینه ی کتاب های گویا آغاز کرد. مجموعه وبسایت های گروه فرهنگی آوانامه خیلی زود به صف وبسایت های پربازدید حوزه کتاب پیوستند و با ارائه ی صدها کتاب گویا که در محیط کاربر محور تهیه شده بود مورد توجه و استقبال بسیاری از علاقه مندان به کتاب قرار گرفتند.

.

گروه فرهنگی آوانامه، در سال 1392 با ثبت و تاسیس موسسه فرهنگی «آوانامه دانش گستر» با شماره ثبت 7359 فعالیت خود را به صورت رسمی و حرفه ای در زمینه ی تولید و نشر کتاب های گویا، مجلات صوتی، نمایشنامه های رادیویی، پادکست و سایر آثار فرهنگی شنیداری به صورت آنلاین و غیر آنلاین و در قالب های مختلف نرم افزاری، چند رسانه ای و اپلیکیشن های تلفن همراه گسترش داد و در سال 1394 توانست عنوان برترین ناشر تخصصی کتاب های صوتی را در جشنواره کتاب های مجازی که از سوی «موسسه خانه کتاب» برگزار می شد، به دست بیاورد.

.

موسسه فرهنگی «آوانامه دانش گستر» هم اکنون با همکاری تعدادی از برترین و معتبرترین ناشرین کتاب کشور نظیر نشر نگاه، ققنوس، چشمه، قطره، آگاه و… همچنین گروهی از برترین گویندگان رادیو و بازیگران سینما و تئاتر و تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های کارگردانی و تدوین آثار صوتی، نرم افزار، نشر آنلاین و اپلیکیشن در حال تولید آثار فرهنگی شنیداری با به کارگیری جدید ترین تکنولوژی های روز جهان می باشد و امیدوار است با حمایت شما هم میهنان گرامی بتواند گامی هرچند کوچک جهت پیشرفت فرهنگ کتاب و کتابخوانی این مرزم و بوم بردارد.

 

کد تخفیف : 92149797


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ