بیت کوین در بازارهای بورس

روزهایی را سپری می کنیم که بیت کوین در همه خبر ساز است و از این پس خرید و فروش بیت‌کوین در بازارهای سهام نیز ممکن خواهد بود، زیرا قرار است در آینده مبادله این ارز دیجیتال برای اولین بار در بازارهای مذکور صورت بگیرد. اولین مبادله آتی بیت‌کوین در ساعت ۶ بعداز ظهر امروز در بازار جهانی CBOE و در بازار تبادلات ارزی و سهامی CBOE Futures صورت می‌گیرد. قیمت هر بیت‌کوین در این بازار برای تحویل در ماه ژانویه ۱۵۹۴۰ دلار برابر با ۱۱۹۰۵.۳ پوند تعیین شده است.

 

رقم اولیه اعلام شده برای خرید این بیت‌کوین‌ها ۱۵۴۶۰ دلار بوده و ۳۹۸ تماس تجاری برای معامله مذکور تا به حال صورت گرفته است. خرید آتی بیت‌کوین در این بازار سهام بر مبنای قیمت حراج اعلام شده طبق دلار آمریکا در بازار سهام Gemini صورت می‌گیرد. قیمت بیت‌کوین از روز یکشنبه تا به حال ۶۲/ ۲ درصد افزایش یافته و در بازار تبادل سهام Bitstamp لوکزامبورگ به ۱۴۹۰۰ دلار و در بازار سهام Gemini به ۱۵۶۰۰ دلار رسیده است. ارزش بیت‌کوین از اواسط ماه اکتبر گذشته تا به حال ۱۰هزار برابر شده است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ