شروین پیشه ور مجبور به استعفا شد

رویای آمریکایی به همان نحوی که یه شبه شما را ثرومتمند و معروف می کند در یک شب زیر پای شما را خالی می کند . شروین پیشه ور معروف این روزها با کناره گیری از سمت خود در گروه سرمایه گذاری معروف Sherpa خبرسازترین شخصیت دنیای استارتاپها شده است .

Sherpa همان گروه سرمایه گذاری معروفی است که استارتاپهای اوبر ، هایپرلوپ , Airbnb اسلک و دهها غول استارتاپی دیگر در بدنه آن متولد شدند و شروین نقش کلیدی و اصلی در موفقیت همه آنها داشت . وی که خبرسازترین شخصیت اوبر در مسیر پیشرفت آن بود اکنون مجبور به کناره گیری از تمامی این شرکتها شده است .

 

هفته قبل بلومبرگ خبر داد که یک زن به نام Austin Geidt که هم اکنون از مدیران اوبر است مورد اذیت و آزار پیشه ور قرار گرفته است. خود این زن که از جمله کارمندان نخستین اوبر است حاضر به تایید یاتکذیب این موضوع نشد، اما وکیل پیشه‌ور هر نوع تعرض به آن زن را رد کرده و گفته بود در آن زمان آنها با هم در ارتباط بوده‌اند.

همچنین پنج زن دیگر که نامشان فاش نشده نیز گفتند تجربه مشابهی از پیشه‌ور داشته‌اند، اما به دلیل نگرانی از تحت تاثیر قرار گرفتن ارتباط‌های کاری‌شان حاضر به افشای نام خود نیستند. پیشه‌ور چند ماه قبل در لندندستگیرو سپس بدون اتهامی آزاد شد پیشه‌ور روزنامه محلی را که در بریتانیااین خبر را منتشر کرده بود به دادگاه کشاند. او حالا و در هنگام کناره‌گیری از دو شرکت بزرگی که خود پایه گذارش بوده نیز ماجرای رخ داده را کاملا غلط دانسته است. او در بیانیه خود گفته از مسوولیت‌های اجرایی شرکت‌هایی که در آنها سرمایه‌گذاری کرده نیز کنار می‌رود. او در بیانیه اش گفته است امیدوار است منبع اصلی شایعات نادرست علیه خود را کشف کند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ