استارتاپی که در 3 ثانیه دندان شما را مسواک می زند

استارتاپی که در 3 ثانیه دندان شما را مسواک می زند

استارتاپ جدیدی موسوم به «یونیکو» معرفی شده که تنها در ۳ ثانیه دندان‌ها را مسواک می‌کند. در ژوئیه گذشته در مورد مسواک «Amabrush» که یک مسواک برقی بود و همه دندان‌ها را در ۱۰ ثانیه تمیز می‌کرد، گزارشی ارائه شد. اکنون برای کسانی که احساس می‌کردند ۱۰ ثانیه زمان زیادی برای تمیز کردن دندان‌ها است، «یونیکو» معرفی شد که یک مسواک هوشمند است و ادعا می‌شود دندان‌ها را فقط در ۳ ثانیه تمیز می‌کند.

«یونیکو» یک دستگاه حاوی تعداد زیادی برس‌های کوچک همراه با یک سیستم میکروپمپ خمیردندان است که خمیردندان را به‌صورت جداگانه به هر کدام از برس‌ها می‌فرستد. این برس‌ها از سوی یک واحد قدرت جداگانه که حاوی یک موتور و قسمت اتصال روی دهانه است، پشتیبانی می‌شود. طبق گفته سازنده، این دستگاه در واقع می‌تواند تمام دندان‌های شما را فقط در ۱/ ۸۷ ثانیه تمیز کند، اما مدت کامل این عملیات تا سه ثانیه افزایش یافت تا کاربر بتواند حداقل دستی به موهای خود بکشد یا ادکلن بزند. این دستگاه با چهار اندازه مختلف دهان به بازار می‌آید و هر دستگاه در محفظه ماورای بنفش(UV) قرار می‌گیرد تا بعد از استفاده استریل شود. همه قطعات در یک جعبه قرار می‌گیرد موتور دستگاه را بین هر استفاده شارژ می‌کند. این مسواک هوشمند همراه با یک اپلیکیشن عرضه می‌شود که به شما امکان تنظیم زمان شست‌وشو و سرعت برس‌ها را می‌دهد. «یونیکو» با قیمت ۱۱۸دلار طی مدت اخیر پیش‌فروش حیرت‌آوری داشته است. تولید انبوه این محصول از همین ماه آغاز می‌شود و اولین سفارش‌ها از فوریه سال آینده تحویل داده خواهد شد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ