۸ آذرماه نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا

نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری و کشاورزی) ، ۸ تا ۱۰ آذرماه ۹۶ با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.
حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان درباره این رویداد، گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه ی استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت این بنیاد استانی برگزار می‌شود.
وی افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.
رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پیش از برگزاری استارتاپ گردشگری لرستان دو پیش رویداد با موضوع گردشگری و کشاورزی در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می‌شود.
امیری خاطر نشان کرد استانداری لرستان در همکاری و هماهنگی این رویداد مهم نقش بسیار برجسته ای را ایفا نموده است، وی همچنین تاکید کردند که دستگاه های علمی و فناورانه استان در برگزاری این رویداد همکاری لازم را دارند.
لازم به ذکر است، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و همکاری استانداری لرستان، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و دستگاه های علمی و فناورانه استان لرستان برگزار می شود.
رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان یادآوری کردند، کلیه علاقه مندان و ایده پردازان در حوزه گردشگری و کشاورزی لرستان( عموم) می توانند در این رویداد به نشانی idoka.ir ثبت نام و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد با شماره های ۰۶۶۳۳۲۳۹۸۹۲ تماس حاصل نمایند.
دکتر امیری همچنین کانال تلگرامی @novinidehzagros را بعنوان کانال تحت نظارت بنیاد نخبگان استان که اطلاعات استارتاپی و کارآفرینی استان و کشور در آن انعکاس داده می شود را معرفی نمودند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ