معضل بزرگ سلامت روانی سفیران در اسنپ

این موضوع قطعا برای مسافرین زیادی در اسنپ اتفاق افتاده است که راننده تقاضای امتیاز بالا از وی کرده است . وضعیت بدتر این موضوع درخواست امتیاز بالای لحظه ای قبل از پیاده شدن و تجاوز به حریم مسافر می باشد . سفیرانی که بالاجبار شما را موظف به ثبت امتیاز  قبل از رسیدن به مقصد و قبل از پیاده شدن شما از خودرو می کنند قطعا موضوعی است که در هیچ سامانه تاکسی رانی آنلاینی در دنیا رخ نمی دهد . نداشتن سوء پیشینه تنها الزام استخدام رانندگان اسنپ هست و هر شخصی در هر سنی و بدون هیچ محدودیتی توسط اسنپ استخدام می شود و در نهایت بدون هیچ آموزش و فرهنگ سازی به فعالیت خود ادامه میدهند .

موضوعاتی از این دست و عدم صلاحیت روانی حداقلی برخی سفیران زمینه ساز موضوعات بزرگتری همچون تجاوز به مسافر که به تازگی در اسنپ رخ داده است و پیش زمینه معضلات بزرگتر بعدی خواهد شد .

 

سفیرانی که با پوشیدن لباس نامناسب خانگی و دمپایی و در مجموع عدم پوشش حداقلی مناسب در سطح شهر مشغول فعالیت هستند مکررا موجب نارضایتی مسافرین و به ویژه خانمها خواهند شد و یا حتی برخی سفیرانی که با سرعت خارج از قوانین و یا صحبت با مسافرین در خارج از عرف و حریم و ایجاد مزاحمت موجبات سلب آرامش را برای آنها ایجاد می کنند و تنها دلیل این موضوع استخدام رانندگان فاقد سلامت روحی توسط جوانانی است که در گوشه و کنار شهرها اقدام به استخدام رانندگان بدون هیچ بررسی حداقلی می کنند

اوبر در سطح جهانی در برخی کشورها همچون مکزیک تجربه مشکلات سلامت روانی را با تست و مصاحبات روانشناسی حل کرده است اما براستی در ایران هیچ نظارتی در این مورد نشده و این موضوع زنگ خطر اتفاقات ناگوار آتی خواهد بود .

تمام این موارد به روشنی نشان می دهد که اکنون زمان بررسی و محدودیت صلاحیتی سفیران اسنپ در  ایران فرا رسیده و بهتر است هر چه زودتر برای حل معضلات و مشکلاتی از این دست تدبیرات لازم اندیشه شود.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

 1. متن جالبی برای اینکه بازدید کننده جمع کنید نوشتید.
  آفرین به شما گفته میشه.
  ولی کاش اسم کسی که مطلب رو هم نوشته میذاشتید تا ببینم چه فردی بوده که اصلا در حدی نیست که بتونه متنی بنویسه چون همانطور که شما هم نمیدانید سفیر به رانندگان شرکت تپسی گفته میشود و هم راه به رانندگان شرکت اسنپ.
  و مورد دومی که وجود داره هزاران اتفاق خوبی که در تجربه سفر در اسنپ اتفاق می افتد نادیده گرفته می شود.
  مورد دومی که وجود دارد اینست که راننده توانسته بود با فریب دادن سیستم دوباره به سیستم وارد شود بعد از اینکه یکبار مسدود شده بودند .
  همچنین موارد مشابهی در تاکسی های زرد هم دیده شده است که اتفاق افتاده است ولی هیچگاه شروع به تخریب کردن تاکسیرانی انجام نشد.
  اسنپ اتفاق بسیار عالی و مناسبی بود که رخ داد و چندین شغل مناسب ایجاد شد.
  و گرفتن ماشین دربست که واقعا جیب پر پول میخواست خیلی ساده تر شده است و قیمتهای مناسب و واقعی داده می شود.
  امید وارم بیشتر مطالعه کنید و اگر مرد کار هستید راهکار مناسب ارائه کنید. چندخط نوشتن و اینکه فقط کاری کنید که باعث بشه مردم اعتماد نکنن .
  ما رانندگان را تخریب نکنید.

  • هزاران مورد خوبی که در اسنپ اتفاق میفته چیه واقعا من که نفهمیدم
   لطفا با ذکر نمونه ای واقعی صحبت بفرمایید
   اینکه سهامدار این شرکت هستید هم به کنار

ترک پاسخ