استارتاپ جستجوی املاک مِلک رادار

حتما برایتان اتفاق افتاده است که دنبال خانه، مغازه، ویلا، آپارتمان، اداره و انواع مختلف املاک باشید. مرجع مشخصی که باید از آن محل برای جستجوی کامل استفاده کنید به ذهن تان نیامده و سرگردان سری به چندین سایت مختلف، آگهی های املاک روزنامه همشهری، آژانس های املاکی محله، دوستان و آشنایان زده اید تا برای بلکه مورد دلخواه شما پیدا شود. ایده ملک رادار از همین نکته شروع شد!!! و  ملک رادار با توجه به این نیاز شروع به طراحی موتور جستجوی جامع املاک کرد.

به عبارت دیگر، با افزایش چشمگیر تعداد سایت های اینترنتی در حوزه بازاریابی و درج آگهی املاک، نوعی چالش و سردرگمی جهت جستجوی ملک برای کاربران ایجاد شده است؛

موتور جستجوی مِلک رادار با هدف تجمیع و مقایسه تمامی انواع آگهی های خرید و فروش، و رهن و اجاره در بخش مسکونی (آپارتمان، خانه، ویلا، زمین، کلنگی و مستغلات) و اداری-تجاری (اداری، مغازه، تجاری، انبار، زمین زراعی و باغ) از سایت های معتبر و فعالی همچون: دیوار، شیپور، آی هوم، آلونک، شابش، روزنامه همشهری و … در این حوزه راه اندازی شد تا مرجعی کامل، به روز، دقیق، یکپارچه و منسجم را در اختیار کاربران قرار دهد. موتور جستجوی املاک ملک رادار به آدرس https://MelkRadar.com  قابل دسترسی است.

علاوه بر موتور جستجوی ملک رادار، سرویس ارسال آگهی ویژه شهروندان را نیز طراحی کرده ایم:

این سرویس یک بات تلگرامی است که متصل به موتور جستجوی قدرتمند ملک رادار می باشد و برای عموم شهروندانی که دنبال خرید یا رهن و اجاره واحد مسکونی و یا اداری هستند ایجاده شده است که هر شهروند می تواند با توجه به بودجه خود، متراژ موردنظر خود و تعداد خواب دلخواه خود تنظیمات را انجام داده و ربات بصورت اتوماتیک جدیدترین آگهی های ملکی را ارسال خواهد کرد:

https://t.me/MelkRadarMyBot


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ