رقابت بزرگ استارتاپی ایران در کارزار

این رویداد رقابتی در دو رده مرحله بذری (Seed stage) و مرحله اولیه (Early stage) برگزار خواهد شد. استارتاپ‌ها می‌توانند با توجه به شرایطشان در یکی از دو رده بذری یا اولیه شرکت کنند و در حوزه صنعتی مختص به خود در یکی از ۱۰ گروه تعریف شده در رویداد کارزار با استارتاپ‌های هم رده خود رقابت کنند. برنده نهایی هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی می‌رسند و از بین آن‌ها سه استارتاپ برتر در روز آخر با یکدیگر در برابر حضار به رقابت می‌پردازند و برنده نهایی مشخص می‌شود. در نهایت این رقابت دو برنده خواهد داشت. یکی در مرحله بذری و یکی در مرحله اولیه.

جایزه‌ی برنده‌ی نهایی رده «مرحله اولیه (Early Stage)» مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده‌ی نهایی رده «مرحله بذری (Seed Stage)» مبلغ ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. علاوه بر دو برنده نهایی، سایر استارتاپ‌های برگزیده در رویداد کارزار نیز جوایز و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت می‌کنند و همه‌ی این استارتاپ‌ها فرصت‌های مناسبی خواهند داشت برای معرفی هرچه بیشتر کسب و کارشان با افراد و سازمان‌های موثر در زیست‌بوم کارآفرینی ایران، جذب سرمایه‌گذار و کسب عناوین مختلف.

شرایط حضور در رده بذری:

  • باید حداقل کمینه محصول پذیرفتی (MVP) داشته باشد.
  • نباید بیش از ۳ سال عمر استارتاپ باشد.
  • نباید بیش از ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه جذب کرده باشد.

شرایط حضور در رده اولیه:

  • نباید بیش از ۵ سال عمر استارتاپ باشد.
  • نباید بیش از ۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرده باشد

شروع ثبت‌نام رویداد کارزار از ۲۶ مهرماه با آغاز دهمین جشنواره وب و موبایل ایران همزمان شده و حدود ۲ ماه ادامه خواهد داشت. فینال رویداد کارزار همزمان با اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران در سالن اصلی و در حضور داوران سرشناس و افراد حاضر در سالن اتفاق خواهد افتاد.

ثبت‌نام این رویداد نیز از طریق وبسایت نوپاهاب اتفاق خواهد افتاد. لطفا برای ثبت‌نام، آگاهی از جزییات بیشتر و زمانبندی دقیق این رویداد به وب‌سایت کارزار مراجعه بفرمایید


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

ترک پاسخ