تسهیلات ۳۰ میلیونی به دانش‌بنیان‌ها برای شرکت در نمایشگاه‌های خارجی

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در رویدادها و نمایشگاه‌های بین‌المللی خبر داد. بهزاد سلطانی گفت: برای نخستین بار صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلاتی را برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای حضور در رویدادها و نمایشگاه‌های بین‌المللی در نظر گرفته است.

 

وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده به شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در جیتکس ۲۰۱۷ افزود: امسال برای اولین بار به شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در پاویون ایران در نمایشگاه جیتکس، ۱۰ میلیون تومان تسهیلات از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و ۱۵ میلیون تومان نیز از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداخت شده است. رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: در مجموع در این دوره از نمایشگاه جیتکس، ۲۵ میلیون تومان وام بلاعوض از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین معاونت علمی ریاست جمهوری به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت شده است. سلطانی گفت: هر شرکتی تا سقف ۳۰ میلیون تومان می‌تواند از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی بهره‌مند شود و این تسهیلات تنها مشمول حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطاتنمی‌شود.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ