تخفیف ۷۰ درصدی برای خرید کتاب از فیدیبو

کتاب مورد علاقه شما چیست؟ کتابی که مدت‌ها به خواندنش فکر کرده‌اید و هنوز فرصت خریدش را پیدا نکرده‌اید! این هفته می‌توانید در اولین خرید کتاب از فیدیبو، ۷۰ درصد تخفیف بگیرید. فیدیبو یک کتابخانه‌ی الکترونیکی همراه برای شماست تا هر کتابی که می خواهید همیشه همراهتان داشته باشید.

بهترین کتاب‌های فارسی و انگلیسی از هنر و ادبیات و اقتصاد گرفته تا مدیریت، روانشناسی و حتی کمیک‌بوک و مجلات مختلف همه با قیمت مناسب در سایت و اپلیکیشن فیدیبو در اختیار شما هستند.

اگر پرمشغله هستید، میکروبوک‌ها که خلاصه‌ی محبوب‌ترین کتاب‌ها هستند و کتاب‌های صوتی جذاب و شنیدنی فیدیبو، دیگر هیچ بهانه‌ای برای فاصله گرفتن از کتاب باقی نمی‌گذارند.

تخفیف ۷۰ درصدی هدیه دیجی کالا به همراهانش

اگر تا به حال از فیدیبو خرید نکرده اید این فرصت را از دست ندهید. هدیه دیجی کالا به کاربرانش کد تخفیف ۷۰ درصدی برای خرید کتاب از فیدیبو است.

  •  در فیدیبو عضو شوید
  • کتاب‌های مورد نظر خود را به سبد خریدتان اضافه کنید
  • هنگام پرداخت کد تخفیف digikala9 را وارد کنید.
  • هنگام پرداخت از تخفیف ویژه‌ی همراهان دیجی‌کالا برخوردار شوید.

با دعوت دوستانتان هردو هدیه بگیرید

تا پایان هفته، دوستانتان را به ۷۰ درصد تخفیف کتاب مهمان کنید. فیدیبو به شما برای دعوت دوستانتان به کتابخانه‌ی بزرگش ۵۰۰۰ تومان اعتبار هدیه می‌دهد.

برای دعوت دوستانتان کافیست با کلیک روی بنر دعوت دوستان در صفحه اصلی فروشگاه فیدیبو، کد معرفی اختصاصی خود را از اپلیکیشن فیدیبو دریافت کنید و با یک کلیک روی دکمه ارسال برای دوستانتان بفرستید.

هرکدام از دوستانتان که با کد شما اولین خریدش را انجام دهد، هم او ۷۰ درصد تخفیف می‌گیرد و هم شما ۵۰۰۰ تومان اعتبار هدیه می‌گیرید.

فراموش نکنید برای استفاده از این هدیه  وتخفیف‌ها فقط یک هفته فرصت دارید.

پس تا دیر نشده فیدیبو را دانلود کنید. این بهترین فرصت برای شروع کتاب‌خوان شدن است!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

ترک پاسخ