شگفت انگیزترین دروغ دنیا با بالاترین دمای ممکن

دیجیکالا از بدو تولد خود تاب انتقاد نداشت و تمام نظرات منفی و نارضایتی های مهم مشتریان را قبل از تایید در سایت بلافاصله حذف و هیچ کامنت منفی و واقعی هیچ وقت به نمایش گذاشته نشد .

پرسنل دیجیکالا بخشی از فعالیت روزانه شبکه های اجتماعی خود را صرف حذف موج سنگین انتقادات این شرکت می کنند و در نهایت صدها کاربر روزانه در این اینستاگرام بلاک و برای همیشه امکان دسترسی به این صفحه را از دست می دهند .

اما این بار دیجیکالا با شگفت انگیزترین تبلیغات دروغین دمای تحمل مشریان خود را به بالاترین حد ممکن رساند . دیجیکالا صحبت از تخفیف های 50% می کند که آن کالا با قیمت بالاتر به نمایش گذاشته شده و سپس تخفیف 50% روی آن خورده شده است و یا در حالت دوم کالاهایی را 50% تخفیف نمایش می دهد که از همان ثانیه ورود به سایت با اطلاعیه تمام شد رو برو می شویم . کالایی که اگر با سرعت نور هم سفارش داده میشد نمی نمیتوانست ظرف یک ثانیه به اتمام برسد .

در تمام کشورهای دنیا وقتی شرکتی دست به فعالیتهای دروغین از این دست میزند با چنان موجی از انتقاد روبرو می شود که مجبور به عذرخواهی می شود اما در ایران این دست فعالیتها بزرگترین حربه تبلیغاتی است که با تکرار تاریخ سایر رقبا را نیز تشویق به این دست فعالیتها می کند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

  1. واقعا همین طوره، یکسری کالا برای جلب مشتری مثلاً ps4 که در همون ثانیه اول اطلاعیه تمام شد خورد واقعا عجیب بود

  2. موج منفی علیه دیجی کالا در لینکدین و بقیه شبکه ها آغاز شده و مطمئناً اثرش رو دیجی کالا خواهد دید. این فرصت خوبیه برای اینکه بار دیگه توجه مردم رو به سرویسهای رقیب جلب کنید تا بازار تک صدایی نشه. اما شما اهالی دیجیتال (کاربران پیشتاز) هم بی تقصیر نیستید. وقتی به اصطلاح فن یک برند می‌شوید و سینه چاک میکنید هرجا میرید به به و چه چه و به چنان قدرتی میرسوندیش که وقتی اینطوری باهاتون تا میکنه دیگه دیر شده چون دیگه صدای شما وسط اون جماعت چند صد هزار نفری شنیده نمیشه. اون شرکت محبوب شما الان دیگه قلدر محل شده و به شما احتیاجی نداره. یه زمانی نظرات مثبت شما برای اوج گرفتنش حیاتی بود اما الان نظرات منفی شما برای کنترلش کاری از پیش نمیبره. اون موقع باید به رقبای دیگه هم میدون میدادید تا برای چنین روزی کسی باشه که جلوی این قلدری وایسه. تو ایران درباره اسنپ و تپسی هم همین اتفاق افتاده و شما دوستان بقیه رو قابل ندونستید به زودی این دو شرکت هم به جایی میرسن که شما و بقیه کاربرها رو قابل نمیدونن و هرکاری بخوان میکنن که البته اینکار رو شروع کردن و این مسأله از افرادی که به تازگی وارد هیات مدیره این شرکت شدن مشخصه.

ترک پاسخ