آیا شما هم میخواهید بازی شبیه به FarmVille یا Candy Crush بسازید ؟

موفقیت یک اپلیکیشن بازی به عوامل متعددی بستگی دارد . در این مقاله در ایران استارت آپ به معرفی برخی از این عوامل خواهیم پرداخت

بدنبال یک موقعیت بکر باشید

اکنون میلیون‌ها بازی در اپل استور یا گوگل پلی وجود دارد. شما با تعداد مضحکی از دیگر بازی‌ها در حال رقابت هستید. مهم‌ترین چیزی که می‌توانید انجام دهید پیدا کردن یک موقعیت بکر است، ترجیحا یک موقعیت خاصتر و دست نخورده تر ، یا موقعیتی که نقایص اصلی با همه‌ی رقابت‌کنندگان مستقیم را می‌بینید.

این کسب و کار است؟

اگر فقط تمرکز شما روی کسب در آمد است، به هر حال، این موضوع را فراموش کنید. به طور جدی، اپل استور یا گوگل پلی  را با مورد تقلیدشده‌ی مصنوعی خود درهم و برهم نکنید—ما این را نمی‌خواهیم، هیچ کسی نمی‌خواهد که با آن بازی کند، و احتمالا مهم نیست چگونه از سیستم حاکم سوءاستفاده کنید .

تجربه‌ی کاربر همه چیز است

اگر بازی شما شما برای 50% کاربران در موقع شروع از کار می‌افتد، بهتر است آن را منتشر نکنید.  اگر برنامه‌ی شما کسب درآمد بدی دارد یا تبلیغات را در شیوه‌ای که غیرمنصفانه نمایش می دهید آن را منتشر نکنید. تقریبا ارزش رمان وجود دارد به روش‌هایی که تجربه‌ی کاربر را بالا ببرد، اما به اختصاصیت‌های بازی شما بستگی دارد. تجربه کاربری و طراحی UI و رابط کاربری مناسب مهمترین عامل در یک تجربه لذت بخش برای گیمر ها است . در حال حاضر در عصری زندگی می کنیم که مردم سراسر دنیا از یک بازی خوش ساخت لذت بیشتری می برند .

بازاریابی اوج نقطه موفقیت شما

بازاریابی برنامه و تبلیغات مناسب بهترین نکته ممکن در موفقیت است . اگر همین حالا یک بازی دیگر دارید می توانید تبلیغات بازی جدید خود را در بازی قبلی بگنجانید .

چه تعدادی نیاز دارم که موفق شوم؟

مقیاس موفقیت شما چیست؟ برای مثال، اگر می‌خواهید روزانه 1000 دلار درآمد داشته باشید، تقریبا 20000 کاربر فعال روزانه نیاز دارید که هر روز تقریبا تبلیغات ویدئوی کامل 3+ را نگاه می‌کنند. به طور متناوب، شما می‌توانید 5% از 20000 را به صورت پولی در آورید و 00/1 دلار از هر کدام از آنها دریافت کنید. به طور بالقوه می‌توانید هر دو را انجام دهید، و روزانه 2000 دلار دریافت کنید… من این کار را با یک گروه سه نفره (و باری از مطالب قدیمی) انجام داده‌ام. متاسفانه من صاحب شرکت نبودم، و همانطور که اغلب موردی است، من درصد پاداش سودها را محاسبه نکردم (همانطور که به طور نمونه در موردی که شما کارفرمای خودتان نیستید). اگر میخواهید که یک میلیون دلار شبیه سوپرسِل در آمد داشته باشید.

اما من همه‌ چیز را انجام دادم!

اگر فکر کنید که همه‌ی موارد بالا را انجام داده‌اید و موفقیتی حاصل نمی شود ، احتمالا یک جای کار می لنگد و یکی از نکات بالا به درستی رعایت نشده است . نظر سنجی از افراد مختلف و دوستان در رفع نهایی مشکلات کمک بزرگی برای شما خواهد بود .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ