Google Optimize و Surveys 360 به Adwords می پیوندند

همانگونه که دیروز در 20 خرداد 96 در Google Marketing Next شنیدید Google Optimize و Surveys 360 به زودی با Adwords یکپارچه سازی خواهند شد.  یکپارچه سازی سروی360 هم اکنون در آمریکا و کانادا به صورت زنده صورت می گیرد. یکپارچه سازی با گوگل  آپتیمایز طی هفته های آتی در دسترس قرار خواهد گرفت. گوگل آپتیمایز یک ابزار  آزمایش و شخصی سازی A/B است که به شما نشان می دهد کدام تغییرات در صفحات وب شما برای کاربران و کسب و کار شما به بهترین شیوه ممکن عمل می کند. سروی 360 یک ابزار جستجوی بازار است که به بنگاه های اقتصادی کمک می کند بینش سریع و قابل اعتمادی در خصوص افراد آنلاین کسب کنند.

 

هدف از یکپارچه سازی های جدید چیست؟ برای فهم  بهتر مشتریان و خدمات رسانی آسان تر  به مشتریان احتمالی،  برخی از جزئیات یکپارچه سازی های جدید در زیر ارائه شده است:

بازگذاری بهتر صفحات، نتایج بهتر

تبلیغات چی ها  وقت زیادی را صرف  تفکر در خصوص تبلیغات خود می کنند. چه چیز باعث می شود مردم کلیک کنند؟ آیا واژه های ارسال مجانی  باعث فروش 10 درصدی بیشتر می شود؟ ادوردز  همیشه کار ایجاد کارزارهای تبلیغاتی مختلف را برای فهمیدن اینکه کدام یک از آنها بهتر عمل می کند، ساده کرده است. اما تبلیغات تنها بخشی از تجربه است.

یکپارچه سازی جدید بین آپتیمایز و ادوردز باعث می شود به راحتی قدم بعدی را برداریم. قدم بعدی در واقع همان  بهبود و شخصی سازی  بارگذاری صفحات می شود که به تبلیغات ختم می شوند. یکپارچه سازی  به بازاریاب ها اجازه می دهد تا به سرعت بارگذاری صفحات مرسوم مبتنی بر کلید واژه یا کارزار مرتبط با یک تبلیغ را ایجاد یا آزمایش کنند بدون اینکه نیاز باشد با URL های  مقصد یا پارمترهای درهم جستجو سروکار داشته باشیم. این کار ارزشش را دارد. 90 درصد  سازمان ها  که در تجربیات   شخصی سازی شده مشتری سرمایه گذاری می کنند بر این عقیده هستند که به سودهی بیشتر کسب و کار کمک می کنند.

 

فرض کنید یک هتل می خواهد بارگذاری صفحات خود را برای کلید واژه “هتل های دوستدار خانواده” بهبود دهد. هتل مذکور با استفاده از گوگل آپتیمایز می تواند یک نوع جدید از بازگذاری صفحه را آزمایش و ایجاد  کنند. این نوع بارگذاری به جای ارائه یک تصیور از خارج هتل،دارای تصویر  یک خانواده است که در حال لذت بردن از استخر هتل هستند. اگر صفحه جدید منجر به رزرو بیشتر شود، بدان معنا است که هتل در هدف خود موفق بوده است. بنابراین آزمایش مستمر عناوین و تصویر ممکن است سودمند باشد.

 

هرگونه ترکیب  حساب ادوردز خود، کارزار، گروه تبلیغاتی و کلید واژه های موجود در گوگل آپتیمایز را هدف خود قرار دهید.

یکپارچه سازی  ادوردز برای آپتیمایز و آپتیمایز 360 در دسترس قرار خواهد گرفت و طی هفته های آینده قابل استفاده نیز خواهد بود. اگر تا اکنون آپتیمایز را استفاده نکرده اید، می توانید آن را به طور مجانی در اینجا استفاده کنید.

 

چرا از مشتریان نپرسیم؟

ما این روزها به بینش سریعتری نیاز داریم. این یکی از دلایلی است که ما سروی 360 را سال گذشته به  مجموعه گوگل انلتیکز 360 اضافه کردیم. سروی 360 به شما اجازه می دهد تا به طور مستقیم  از 15 میلیون نفر به هنگام مرور صفحات اینترنت یا استفاده از گوشی هوشمند پرسش نمایید. نتایج این پرسش ها ممکن است طی روزها و شاید تنها طی چندین ساعت ارائه شوند. اکنون  چه اتفاقی می افتد اگر  شما این نوع بازخورد سریع جهان واقعی را با حجم عظیمی از داده های  موجود در ادوردز  ترکیب کنید؟ شما سپس می توانید  بفهمید کاربران چه می کنند و چرا ان را انجام می دهند. این چیزی است که ما می خواهیم آن را امروز اعلام کنیم. بازاریابی مجدد فهرست های منتشر شده در ادوردز اکنون برای  هدف قرار دادن بررسی ها (survey)  در سروی 360 در دسترس قرار دارند. این بدان معنا است  که شما می توانید از کاربران در خصوص فهرست های بازاریابی مجدد خودتان تحقیق انجام دهید تا از این طریق بفهمید که کدام فهرست بهترین عملکرد را برای آنها داشته ( یا نداشته) است. می خواهید بدانید چرا  خریدارها  کارت های خرید خود را ترک کرده اند؟ از آنها بپرسید. آیا می خواهید بدانید چند مشتری به دلیل پیشنهاد ارسال مجانی شما خرید کرده اند؟ از آنها بپرسید.

برای بازاریابی مجدد مخاطبان منتشر شده در ادورزد به راحتی تحقیق خود را هدف قرار دهید.

سپس پیام بازار یابی خود را تا نقطه ای تغییر دهید که با آنچه یاد می گیرد مطابقت داشته باشد. اگر تحقیق شما نشان می دهد که واژه های  “دوستدار  خانواده” دلیل اصلی آمدن مشتری ها به هتل شما بوده است، آنگاه شما قادر خواهید بود  برای استفاده از این اطلاعات یک گروه تبلیغاتی جدید را ایجاد نمایید ( شما حتی می توانید از آپتیمایز برای آزمایش  صفحات جدید با همان عبارت استفاده کنید).

در زیر یک گزارش اولیه از سایت خرید آنلاین ارائه شده است:

Google Product Listing Ads یک شیوه اثر بخش برای Jet.com در زمینه مدیریت ترافیک وب سایت بوده است، اما برای متمایل کردن مشتری ها ما به آپتیمایز نیاز داشتیم. سروی 360 ما را به طور مستقیم با مشتری های  از طریق بازاریابی مجدد مخاطبان متصل نمود تا از این طریق تعیین کنیم چه عواملی  بیشترین تاثیر را بر تصمیم خرید مشتری ها ایفا می کند. نتایج واضح بود: مشتری ها به ارسال سریع و رایگان و همچنین عودت رایگان  اهمیت می دهند. ما از این بینش برای  اصلاح پیام گذاری خود در Google Product Listing Ads و Jet.com استفاده کردیم به طوری عملکرد را بهبود بخشید.

 

بن ببوک، مدیر پژوهش UX در سایت Jet.com 

آغاز کردن کار راحتی است. تنها به حساب سروی  360 با همان اعتبارنامه های  حساب ادوردز خود وصل شوید. هنگامی که واژه بازار یابی مجدد مخاطبان  را برای انجام تحقیق انتخاب می کنید، فهرست بازاریابی ادوردز شما  به صورت خودکار  به سروی 360 کشانده می شود و آماده استفاده خواهد بود. بیشتر بدانید.

 

روی همه رفته همه این یکپارچه سازی ها  تنها یک راه برای کاربران آپتیمایز و سروی 360 است تا بتوانند حداکثر استفاده را از سرمایه گذاری های ادوردز انجام دهند. ما امیدواریم  شما  یک راه ساده و سریع را برای فهمیدن  اینکه چیزی برای مشتری های خود خوب است پیدا کنید و آن چیزی که مورد نیاز مشتریان است را تهیه نمایید.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ