دانلود قسمت اول سریال Planet Of The Apps شرکت اپل

قسمت اول سریال «Planet of the Apps» محصول اپل منتشر شد . این سریال در بخش  Apple Music این شرکت برای اولین بار امروز پخش شده و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفت . ایران استارت آپ تمامی قسمتهای این سریال را هر هفته برای دانلود روی سایت قرار خواهد داد .

«اِدی کیو» معاون بخش نرم افزار و خدمات اینترنتی اپل معتقد است سیاره اپلیکیشن ها مسیر تبدیل ایده به محصول نهایی را تسهیل خواهد کرد. او می گوید:«سؤال اینجاست که چگونه ایده ها را به بهره برداری برسانیم. ممکن است روش انجام کار را ندانید یا از مسائل موجود واهمه داشته باشید؛ سیاره اپلیکیشن ها در این راه شما را یاری خواهد کرد.»

فیلم برداری سریال آبان سال گذشته در استودیویی که اپل در هالیوود ساخته آغاز شد و بهمن ماه نیز به پایان رسید. بر اساس اخبار موجود، در دو قسمت نخست برنامه، توسعه دهندگان به معرفی اپلیکیشن هایی برای خرید آنلاین، ایمنی فضای دانشگاه و یک کوله پشتی مخصوص مدرسه پرداختند که در صورت راهیابی به مرحله نهایی، تا سقف 10 میلیون دلار سرمایه دریافت خواهند کرد.

لینک مستقیم دانلود قسمت اول

لینک دانلود پخش در آپارات

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ