توییتر به زودی به پخش ویدیو 7/24 شبانه روزی می پردازد

توییتر، در حالی که از هدف سود سه ماهه اولش جلوتر است، به BuzzFeed News  گفت برنامه دارد تا بدون توقف به پخش برنامه زنده در پلتفرمش بپردازد تا از این طریق مردم به آسانی به مسایلی که افراد مختلف در رابطه با آن صحبت می کنند دسترسی داشته باشند.

هنوز هیچ جدول زمانبندی در مورد پخش برنامه ­های «محیط ویدیو­ هایش» ارائه نکرده است؛ COO و CFO توییتر آقای آنتونی نوتو به BuzzFeed News گفت: قطعا به پخش 7/24 (ویدیو) در توییتر خواهیم پرداخت. هدف ما تبدیل شدن به مکانی مستقل است تا بنابراین وقتی به این فکر می کنید که چه برنامه ای را ببینید، به توییتر روی آورید.

بیایید ببینید

این حرکتی جالب ولی نه کلا شگفت انگیز این شرکت است، زیرا که از سپتامبر گذشته شروع به پخش  بازی­های NFL کرد و 3.5 میلیون مخاطب اختصاصی به دست آورد. با این حال، فرصت پخش بازی­های سال 18-2017 را به پلتفرم آمازون باخت.

دلیل پخش برنامه به طور مداوم این است که به توییتر این امکان را خواهد داد تا تبلیغات 30-15 ثانیه ای غیر قابل رد شدن به فروش رساند. به نظر می رسد از این طریق این شرکت می تواند بعد از اجرای این ایده پول خوبی از پلتفرمش به جیب زند و همچنین استفاده خوبی از زیر­ساخت های فناوری به عمل آورد که ثابت کرده است قادر به پشتیبانی از تعداد زیادی مخاطب برای پخش زنده برنامه­ها دارد.

بدین منظور، توییتر در نظر دارد بازی­های بیشتری  از جمله UFC و برنامه­های ورزشی مثل The Rally را پخش کند.

قابل ذکر است که به نظر می رسد برنامه 7/24 توییتر برای پخش مداوم برنامه فقط روی برنامه های آمریکا تمرکز دارد؛ جالب خواهد بود که ببینیم آیا این برنامه به اندازه کافی گسترش می یابد که کاربران سایر کشور ها که این نوع سرویس مخاطبان فراوانی جذب می کند، از قبیل انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل و آلمان، را پوشش دهد یا خیر.

 

منبع : TNW


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ