تجربه خرید از سوپرمارکت آنلاین روکولند

تجربه آنلاین شدن همه وقایع زندگی از صبحانه آنلاین تا تاکسی های آنلاین تجربه لذت بخشی را توام با صرفه جویی در زمان و هزینه برای ما فراهم می کند . تصور کنید به جای گشت و گذار در فروشگها و هابپرها  قبل از رسیدن به منزل سفارشهای خود از شیر ، ماست و پنیر گرفته تا سبزیجات را آنلاین  و در ساعت مقرر درب منزل تحویل بگیرید و نقدا یا با کارت پرداخت نمایید .

روکولند این تجربه لذت بخش را برای شما فراهم می سازد و می توانید در ساعتهای زمانی مقرر شده و در بازه های دو ساعته سفارش خود را آنلاین تحویل بگیرید و از تخفیفات و محصولات تازه این فروشگاه استفاده نمایید . روکولند با جای استفاده از کارتونهای مقوایی زیاد برای یک بسته بندی ساده بر خلاف دیجیکالا که حتی یک وسیله ساده را در بسته بندی پر دردسر جعبه مقوایی آماده می کنید در یک کیسه غیر پلاستیکی به شما تحویل می دهد .

 

نکته مهم دیگر این استارت آپ تحویل سفارشات در ساعت مقرر می باشد و اگر در آینده این نظم دچار مشکل نشود می تواند یه نکته مثبت برای پیشی گرفتن از رقبا باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ