بیل گیتس در خانه از تکنولوژی‎های زیادی استفاده نمی کند

اگر شما نیز مانند من در بهترین لحظات کودن و وابسته به مادیات بودید، مطمئن هستم که از اینکه بچه یکی از ثروتمندترین مردان جهان بودن چگونه است، تعجب می‎کردید. بیل گیتس مؤسس مشترک یکی از بزرگترین شرکت‎های تکنولوژی در این سیاره است. مطمئنا بچه‎های او در نسخه تکنولوژیکی سرزمین بزرگ شکلاتی ویلی وانکا زندگی می‎کنند، درست است؟

در واقع، بر اساس مصاحبه با Mirror، میلیاردر تکنولوژی بیشتر شبیه پدری با دانش تکنولوژیکی پایین بود. برای شروع، او به سه بچه خود (دخترانش جنیفر و فیبی و پسرش روری) تا سن 14 سالگی اجازه داشتن تلفن‎های همراه را نداد. همچنین اجازه حضور تبلت‎ها و موبایل‎ها را در طول یک وعده غذایی بر سر میز شام نمی‎دهد.

او می گوید که به بچه‎های خود اجازه استفاده از وسایل تکنولوژیکی نمی‎دهد.

اغلب زمانی را تنظیم می‎کنیم که پس آن اجازه استفاده از وسایل تکنولوژیکی وجود ندارد و این مورد به آنها کمک می‎کند تا در یک ساعت مناسب بخوابند. شما همیشه به‎دنبال این هستید که چگونه می‎توان از تکنولوژی به‎خوبی استفاده کنید (تکالیف و در ارتباط بودن با دوستان) و همچنین در کجا زیاده‎روی کرده‎اید.

براستی که پدرها و مادرها می‎توانند از رویکرد گیتس یاد بگیرند، چراکه شواهد نشان می‎دهد که مقدار زمان زیادی از وسایل تکنولوژیکی ممکن است برای بچه‎ها مناسب نباشد.

گفته می شود که تکنولوژی بر جهان مدرن غالب می‎شود و فراتر از «تکالیف و در ارتباط بودن با دوستان» خواهد رفت. برای بچه‎ها صفحات نمایش مناسب‎ترین پنجره به سمت منابع آموزشی و تفریحی است. شخصا، خانواده من از تلفن‎های خود بر سر میز شام استفاده می‎کنند چراکه به‎طور مداوم در مورد فیلم‎ها، اخبار و چیزهای بی اهمیت جدید صحبت می‎کنیم و تلفن‎های ما سریع‎ترین راه پیدا کردن حقایق مربوط به آنها است. گفتگو برای آن بی نهایت بهتر است.

اکثر محدودیت‎های گیتس مناسب بنظر می‎رسند اما برای کسی که برخی از محبوب‎ترین دستگاه‎های الکترونیکی جهان را تولید کرده است، صحبت در مورد آنها کمی ریاکارانه است که گویی اینکارها کاملا بیهوده و بی‎معنی است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ