کادیلاک سرویسی جدید همانند نتفلیکس را ارائه داد

اگر شما رویای داشتن ماشین هایی پشرفته و همانند شیوه زندگی ثروت مندان هستید ولی بودجه شما به اندازه ای نیست که این مبلغ را تامین کند ، کادیلاک برای شما یک سرویس مخصوص دارد .

کمپانی سازنده کادیلاک یعنی جنرال موتورز  پیشنهادی برای علاقه مندان به خودرو دارد . ماجرا از این قرار است  که هر ماهه چند دلار را صرف سرویسی مانند نت فلکیس یا صحنه آبی کنید . در ماه ژانویه ، جنرال موتورز یک سرویسی را به وسیله کادیلاک معرفی کرد با این توضیح که “سرویس اشتراک برای خودروهای لوکس” که کمپانی این سرویس را ایده آل برای رانندگانی می داند که دیگر نیاز ندارند “نگران حق بیمه ، مالیات ، هزینه تعمیر و نگهداری و یا محدودیت مسافت پیموده و هیچ گونه تعهد بلند مدتی باشند .”

سرویس کتاب که توسط کادیلاک در اوایل امسال راه اندازی شد ، تا به حال 5 هزار نفر مشترک دارد . و در حال حاضر در منطقه شهر نیویرک در دسترس است ، اما این شرکت قصد دارد که در ادامه برنامه های خودش این طرح را به سایر نقاط کشور گسترش دهد .

عضویت بر اساس پرداخت های ماهانه صورت می گیرد ، و برای بار اول شما باید 500 دلار بپردازید و پس از آن 1500 دلار در هر ماه باید پرداخت کنید ، مشترکین این طرح می توانند به 10 مدل از ماشین های به روز امسال دسترسی داشته باشند و تا 18 بار می توانند در طول سال آنها را مبادله کنند .

کاربران می تواند یک مدل ماشین جدید را از طریق یک نرم افزار اختصاصی انتخاب کنند  “همچنین یک پشتیبان برای شما وجود دارد که در مورد تجربه استفاده از ماشین ها برای شما سخن خواهد گفت ، همچنین در صورتی که هر گونه سوال یا مشکلی در هنگام استفاده از ماشین ها داشته باشید پشتیبان به شما پاسخ خواهد داد.”

این نخستین باری نیست که جنرال موتورز اقدام به رفتن به فرای مرزهای فروش و ساخت اتومبیل کرده است .سال پیش ، سرویس اشتراک گذاری خودروی خودش را راه اندازی کرد و آن را میون (Maven) نامید و 500 میلیون دلار را در یک استارت آپ مرتبط با وسایل نقلیه با نام Lyft سرمایه گذاری کرد .

 

منبع : Entrepreneur.com


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ