جف بزوس (بنیانگذار آمازون) راننده یک ربات غول پیکر می شود

ربات های غول پیکر عضو دایمی در انیمیشن های ژاپنی طی یک دهه اخیر بودند . این رباتها در برخی از فیلم های به یاد ماندنی مانند بیگانگان و یا فیلم هایی که اخیرا اکران شدند مانند آواتار حضور داشته اند . در حال حاضر ، صاحب آمازون جف بزوس در یک کنفرانس رباتیک یکی از این ربات های غول پیکر را هدایت کرد ، و این لحظات لذت بخش خود را در هدایت ربات در توئیتر به اشتراک گذاشت .

طبق گزارشی که از سوی ورج منتشر شده است ، این ربات ساخته شرکتی از کره جنوبی با نام فناوری هانکوک میرا است و اسم آن متود 2 است . این ربات در کنفرانس مارس که تنها افراد محدودی که به آن دعوت شده بودند نمایش داده شده بود ، این کنفرانس توسط آمازون برگذار می شد ، و در مورد یادگیری ماشینی ، اتوماسیون خانگی و اکتشافات فضایی و البته ربات ها بود .

همانطور که توییتر زیر نشان می دهد ، جف بزوس بسیار برای هدایت این این ربات 13 فوتی شاد بوده است ، وی اعلام کرده است که “من بسیار شاد بودم و احساس می کردم که سیگورنی ویور هستم.”

حرکت این ربات تنها محدود به بازوهایش بوده است ، اما در ویدئویی که از این کنفرانس منتشر شده است شما خواهید دید که متد 2 قابلیت راه رفتن نیز دارد . بنابراین زمانی که تمامی این موارد را بخواهیم جمع بندی کنیم هر کسی که فعالیت های Patlabor  را تحت نظر داشته باشد می داند که هدف بعدی آنها چه خواهد بود .

با برنامه هایی که در نهایت با هدف اعزام انسان به مریخ وجود دارد ، ربات های مکانیکی ممکن است دقیقا همان وسیله ای باشد که برای راه رفتن بر روی سطح مریخ برای ما لازم باشد . عادت کردن به این وسیله آسان نیست و فضانوردان باید مرتبا باید لباس‌های خودشان را بپوشندو سعی کنند که در فضا زنده بمانند . برای همین هم این ربات مکانیکی برای فضانوردان طراحی شده است تا آنها در مقیاس بزرگتری به کار خود بپردازند .

 

منبع : Entrepreneur.com


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ