عینک اسنپ هدف خودش را بر روی گوگل و اپل تنظیم کرده است

هر شرکتی کامل نیست و این موضوع برای شرکت های فعال در حوزه فناوری نیز صدق می کند .

اپل در PDA نیوتنی خودش شکست خورد ، محصولی که با نام بد “چیزی که بد می نوشت” از آن یاد می شد ، زمانی که استیو جابز به شرکت بازگشت به سرعت این پروژه را متوقف کرد . اخیرا ، گوگل گلس نیز به قدری بد بوده است که بسیاری از نویسندگان باور دارند که به این محصول نباید اجازه فعالیت در خارج از محیط آزمایشگاهی را می داده اند.

اما سر و صدایی که در اطراف عینک اسنپ چت وجود دارد تا این جای کار متفاوت بوده است . دلیل آن هم ممکن است به دلیل این باشد که این عینک نیز مشابه محصول گوگل پوشیدنی است . البته اسنپ چت همواره برای بازاریابی به درستی عمل کرده است .

اولین کیوسک اسنپ بات در ساحل ونیز ظاهر شده است که نزدیک به دفتر مرکزی این شرکت است . ظاهر شدن این اسنپ بات در ساحل ونیز اصلا چیز غیر عادی ای نیست زیرا این ساحل تفرجگاهی است که بسیاری از چیز های غیر عادی و جالب همواره در آن ظاهر می شود . یک کیسوک زرد رنگ با رنگ زردی روشن چیزی غیر عادی در این ساحل به حساب نمی آید .

دیگر اسنپ بات هایی که تا به حال ظاهر شده اند در ساحل بیگ سور کالیفرنیا   ، و سپس در یک مکان تصادفی مانند کاتوسا ، اوکلاهاما و تالاهاسی و فوریدا بوده است . این اسنپ بات ها دارای 200 جفت عینک هستند که هر کدام 130 دلار قیمت دارند ، و خریداران خوش شانسی که توانسته اند این عینکها را بخرند موفق شده اند با فروش آن در سایت Ebay سود مناسبی را کسب کنند .

پس در زمینه بازاریابی اسنپ برنده بوده است ، اما در مورد خود عینک ها چطور؟ آیا آنها همچنان می توانند همچنین این هیجان را بالا نگه دارند ؟ آیا آنها می توانند دنیا را تغییر دهند و یک پلتفرم رسانه های اجتماعی نوآورانه می تواند تبدیل به یک سخت افزار بدون تکرار شود ؟

در نگاه اول ، نشانه ها اصلا خوب نیستند . شما گویی از یک استوانه نگاه می کنید و عینک شبیه به یک بسته سه تایی از توپ های تنیس است ، و به شکلی عجیب و غیر جالب به نظر می رسد .

اما این ظاهر اولیه ، زمانی که عینک ها از استوانه بیرون می آیند تغییر پیدا می کند . تا حدی به نظر بزرگ می آید ، و بسیار زرد است ، قاب عینک آفتابی ها بسیار سفت است ، و دقیقا مطابق با چیزی است که جمعیت جوان در اسنپ چت به آن اهمیت زیادی می دهند : زیادی سرگرم کننده است .

زمانی که آن را باز می کنید ، عینک ها به راحتی مجددا در قاب سخت خودشان قرار می گیرند و نشانه درخشانی که در سمت چپ عینک است نشان می دهد که آنها می توانند خودشان به وسیله قابشان شارژ کنند . با توجه به این ویژگی یک شارژر بسیار خوب و محبوب به حساب می اید ، پس امتیاز 10 از 10 را برای بسته بندی این برند می توان در نظر گرفت . لمس بدنه این عینک بسیار لذت بخش است و این همان حسی است که عاشقان اپل سال ها تجربه کرده اند .

برای تجربه کاربران ، فرآیند ساده است . نرم افزار اسنپ به سرعت با عینک ها و یک آیدی کاربری جفت می شود و  در طی 5 دقیقه آماده استفاده می شود.

از این لحاظ استفاده از این عینک ها آسان است . تنها کافیست که دکمه ای که در بالای لنز سمت چپ قرار دارد را فشار دهید تا پخش زنده ویدئو برای فالوئرهای شما به نمایش در بیاید . درست است که این دوربین مانند همان دوربین هایی که شرکت های تولید دوربین تولید می کنند ، اما ویدئویی که کاربر اسنپ تولید می کند (یا تهیه کننده محتوا) برای مصرف کننده ها بسیار جذاب خواهد بود .

از نظر قیمت ، می توان گفت قیمت آن برای اکثر کاربران پایین می باشد ، و این عینک ها دارای یک ویژگی بسیار بزرگ هستند . در حالیکه کاربران بعید است به این محصول علاقه ای نداشته باشند ، یا اینکه چیزی در مورد آن ندانند ، اما اسنپ به زودی با IPO همراه می شود ، این محصول بعید است مانند محتوای اصلی چت اسنپ چت به مرور ناپدید شود .

این عینک ها از گوگل گلس درس لازم را فرا گرفته اند و با طراحی و بازاریابی درست مانند یک اپل جدید خودشان را مطرح کرده اند . درست است که در سوپر باول (فینال فوتبل آمریکایی) امسال هیچ گونه تبلیغاتی برای این محصول صورت نگرفته بود ، اما تبلیغات بسیاری برای سال آینده ممکن است وجود داشته باشد .

تجدید فعالیت اپل از سال 1984 و در طی این رویداد صورت گرفت و بعید نیست که همین اتفاق نیز در سال 2018 برای جانشین آن رخ بدهد . عینک های اسنپ برای ماندگاری در بین ما آمده اند ، و دارای آینده روشن هستند و در سراسر دنیا سایه اندازی خواهند کرد .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ