10 توئیت امید کردستانی رئیس هیئت مدیره توئیتر

وی در ایران به دنیا آمده است ، امید کردستانی که رئیس هیئت مدیره توییتر است یکی از عمده افرادی است که از دره سیلیکون فعالیت خودش را آغاز کرده است و با رئیس جمهور دونالد ترامپ با دستور وی در مورد مهاجرت مخالف است .

قبل از اینکه وی تبدیل به رئیس هیئت مدیره توییتر شود ، مادر وی از ایران به سوی سن خوزه در آمریکا مهاجرت کرده بود . وی بعد ها کارشناسی خودش را در مهندسی دانشگاه برق و الکترونیک از دانشگاه دولتی سن خوزه و کارشناسی ارشد خودش را در رشته مدیریت بازرگانی با تمرکز بر رهبری سازمانی از دانشگاه استنفورد دریافت کرده است .

کار وی در گوگل به عنوان مدیر ارشد تجاری شروع شد و سپس وی تبدیل به مشاور ارشد شد و به عنوان رئیس هیئت مدیره در اکتبر سال 2015 به توییتر ملحق شد .

آیا این ممنوعیت های اعمال شد از سوی ترامپ بر روی کشورهایی مثل ایران می تواند مانع از دسترسی آنها به دره سیلیکون امروزی شود ؟ احتمالا پاسخ نه است ، و این یک اقدام موقتی است . اما مدیران فناوری امروزی معتقدند که این موضوع علاوه بر یک مبارزه اخلاقی یک مبارزه اقتصادی است .

ترامپ در 27 ژانویه سبب ایجاد مشکلات زیادی در حوزه فناوری شد زیرا وی دستور جلوگیری از ورود همه پناهندگان از آمریکا را به مدت 120 روز صادر کرد . این دستور پذیرش تمامی پناهندگان از سوی سوریه را لغو می کرد ، و پذیرش تمامی شهروندان سودان ، عراق ، لیبی ، سواملی ، سوریه ، و یمن و ایران را از ورود 90 روزه به ایران مسدود کرده است .

اپل ، مایکروسافت ، گوگل ، فیسبوک ، و آمازون در حال حاضر یک گزارش را در قالب یک نامه سر گشوده به منظور بیان نگرانی های خودشان در مورد سیاست های ناشی از مهاجران را به ترامپ اعلام کرده اند ، و اهمیت دره سیلیکون و استعداد های کشف شده از آن در سراسر جهان را بیان کرده اند .

در طول تعطیلات آخر هفته ، کردستانی پیغامی را در قالب توییتی در مورد قدرت نهاد های دموکراتیک به عنوان برگ برنده هر رهبر سیاسی موقتی ارائه کرد.

وی البته بیش از صحبت کردن در مورد این موضوع فعالیت داشته است . وی به جمع تیمی صد نفره از توییتری ها که به دنبال جمع آوری پول برای دفاع و حفظ آزادی های مدنی هستند پیوسته است . در مجموع 925 کارکن در حدود 530 هزار دلار برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را بدست آورده اند . مطابق با گزارش TechCrunch

هم کردستانی و هم جک درسی از جمله اعضای دیگر عیئت مدیره در مجموع موفق به جذب 59 . 1 میلیون دلار کمک مالی شده اند ؛

در زیر 10 توییت از زبان کردستانی را در طی سال اخیر مشاهده می کنید . اینها نشان دهنده این است که چگونه مدیر اجرایی یک شرکت بزرگ به میراث و افتخارات ملتی که از آن آمده است افتخار می کند . وی متعهد شده است که هیئت مدیره توییتر را متنوع تر بسازد ، و وی خواستار صبر پس از تیر اندازی تروریستی در اورلاندو ، فلوریدا برای حفاظت از سیاره شده است . وی در اکثر مبارزات انتخابی آمریکای یک کاندیدای ریاست جمهوری را به خاطر خاطرات کنونی مورد تشویق قرار داده است و با جدایی برخی از رهبران وداعی گفته است و آنها را تشویق کرده است .

 

از مهاجرت به سوی آمریکابا مادرم تا به مسیر کاری زندگی حرفه ای امروزم از مادر خودم که فردی شگفت انگیز است تشکر می کنم #SheInspiresMe (وی الهام بخش من بوده است ).

بهترین آرزو ها را با شروع # نوروز در بهار و سال نو ایرانی برای همگان دارم . به امید صلح و درک متقابل.

 

 

@plscurrie و @PeterChernin در پایان ماه می ، تیم هیئت رئیسه ما را ترک خواهند کرد . ما از سالها فعالیت های آنها تقدیر و تشکر می کنیم .

تمامی هیئت مدیره در تلاش هستند که تنوع بیشتری را بین صنف خودمان اضافه کنیم . منتظر این فضا باشید .

 

 

 

زمانی که در ایران بزرگ می شدم وی یک قهرمان برای من بود ، یک فردی هوشمند با قدرت و زیبا ، خدا محمد علی را مورد آمرزش خودش قرار دهد .

به عنوان یک مرد هرگز نمی توانستم تصور کنم که به جز یک رئیس جمهور مرد یا یک نامزد بزرگ رئیس جمهور مرد چیزی را در این کشور ببینم . تبریک می گویم به # هیلاری کلینتون

اعمال غیر منطقی که توسط جهل و نفرت و دسترسی به اسلحه است این روز ها باید به طور کلی محو شود #عاشق تمامی شهر ها هستم # اورلاندو

زیبا ترین سیاره در منظومه شمسی اینجاست . بیاید آن را نابود نکنیم # بدون هیچ فیلتری.

فروتنی و خدمت گذاری … ما دلمان برای این افراد بزرگ تنگ خواهد شد ! twitter.com/cnn/status/819674881268846599 …

 

# عاشق جایی باشید که کار می کنید # توییتر نیویرک سیتی

نهاد های دموکراتیک ما پیروز خواهند شد زیرا آنها بزرگتر از موضع قدرت شخصی افراد موقتی هستند !

منبع : MercuryNews

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ