همایش طعم کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت ایران

امروزه در امریکا در هر ثانیه 272000 دلار به صورت آنلاین پول پرداخت می شود. ولی این صرفا یک پول ساده نیست بلکه اندازه بازار، سود بهبود یافته از طریق بهره وری، خدمت و محصول با کیفیت بهتر و بسیاری مزایای دیگر است که امروزه کمپانی ها و صنایع برای موفقیت بیشتر به سمت آن در حرکت اند. بدین علت نیاز است تا در کشور ایران نیز برای برداشتن موانعی که سیستم سنتی ایجاد کرده است در جهت ارتباط ثمربخش با مشتریان، تامین کنندگان و سایر دست اندرکاران داخلی و خارجی، تلاش برای حضور پویا در رسانه های اجتماعی برای همگرایی و نزدیکی به مخاطبان، استفاده از دردسترس ترین وسیله ارتباطی یعنی اینترنت، افزایش درامد و کاهش هزینه ها به کمک پتانسیل های اینترنت و الکترونیکی کردن تجارت و کسب و کار گام برداشته شود.

همایش طعم کارآرفرینی ۲ ( افتتاحیه جشنواره ایده) دومین همایش از سلسله همایش های طعم کارآفرینی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و  صنعت ایران می باشد که با هدفه توسعه روحیه و فرهنگ کارآفرینی علی الخصوص در حوزه تجارت الکترونیک در دانشگاه علم و صنعت و انتقال تجارب کارآفرینان و چهره های موفق این حوزه از آبان ماه ۱۳۹۵ در دانشکده مهندسی صنایع آغاز گردید.این همایش در ۳ بخش اصلی پنل اساتید دانشگاهی، شتابدهنده ها و سرمایه گذاران، با کارآفرینان موفق می باشد.

این همایش که مدیریت آن برعهده دکتر غضنفری می باشد در تاریخ 2 اسفند 1395 در آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران با  حضور افراد زیر برگزار خواهد شد:

  • دکتر حسین بذرافشان(رییس هیئت مدیره شتابدهنده نوتک)
  • حمیدرضا احمدی(بنیانگذار ایوند)
  • شهرام شاهکار(مدیرعامل اسنپ)
  • آرش برهمند(سردبیر ماهنامه پیوست)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://www.tamekarafarini.ir

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ