سینوگرام به تلخی طعم پلاسکو برای اهالی سینما

تلخی ماجرای خرید بلیط جشنواره برای اهالی سینما و هواداران جشنواره به همان تلخی ماجرای پلاسکو برای مردم ایران بود . قطعی وب سایتی که بدون برنامه ریزی و عدم استفاده از زیرساختهای ابری در دورانی که وب سایتهای مشابه میلیونها مشتری را هندل می کنند ، اما سینوگرام از پس چند هزار نفر برنیامد و خاطره تلخی را برای اهالی هنر به یادگار گذاشت . خاطره ای که در نهایت با تحویل حضوری بلیط و عدم امکان انتخاب صندلی در صفهای شماره ای پردیس ملت امروز پایان یافت .

نکته قابل تامل این موضوع عدم اطمینان به وب سایتهای قدیمی این حوزه چون سینما تیکت و واگذاری یک رویداد مهم به این شرکت و یا استارت آپ ناشناخته ای است که تنها با تحریم آن در آینده توسط علاقه مندان به سینما می بایست زنگ هشداری برای مدیران و برنامه ریزان این حوزه به صدا در آورد . مشابه این رویداد در سالهای گذشته برای تئاتر فجر نیز برقرار بود که امسال در نهایت با واگذاری این رویداد به تیوال شاهد یک برون سپاری موفق بودیم .

 

پی نوشت : حتی اینترنتی که به صورت رایگان در پردیس ملت توسط سینوگرام فراهم شده بود غیر فعال و قطع بود پس توقع برنامه ریزی برای مدیریت یک جشنواره توقع والایی از سایت این شرکت بوده است .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ