آغاز ثبت‌نام دوره پنجم شتاب‌دهی آواتک

ثبت نام در دوره جدید شتابدهی آواتک آغاز شد.شتابدهنده آواتک بر اساس نیاز استارتاپ‌ها در این مدت تغییراتی را در روند شتابدهی خود در دوره جدید ایجاد کرده است. این تغییرات به شرح زیر است:

  1. پیش از این، سهام دریافتی آواتک از تیم‌ها در پایان دوره شتابدهی ۱۵% بود که این مقدار در دوره جدید به صورت شناور عددی بین ۸ تا ۱۵درصد خواهد بود.

 

  1. تیمهای حاضر در دوره شتابدهی؛ تا کنون مبلغ ۲۵ میلیون تومان سرمایه اولیه از آواتک دریافت می‌نمودند. از این دوره تیمها علاوه بر این مقدار سرمایه؛ امکان دریافت وامی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خواهند بود که بازپرداخت آن به صورت سهام است و در طول دوره شتابدهی به منظور تسریع در سرعت رشد تیمها قابل دریافت است.

 

  1. دوره جدید شتابدهی آواتک بیشتر مناسب استارتاپهایی است که تجربه مدتی حضور در بازار واقعی با محصولی کاملتر از MVP را دارند؛ اما آواتک کماکان خود را متعهد به حمایت و بررسی از همه تیمها و فراهم آوردن شرایط تسریع در رشدشان را با شرایط و برنامه‌های مختلف می‌داند.

مهلت ثبت نام تا نوزدهم بهمن خواهد بود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آواتک(www.avatech.ir)  برای ثبت‌نام اقدام کنند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ