تضاد تبلیغاتی ؛ ماه هنر یا رقابت ؟

همزمان با تخفیف جدید tap30 شرکت اسنپ نیز کمپین تبلیغاتی ماه هنر را اجرایی کرده است . در این کمپن آورده شده است که :

در بهمن تا ۴۰ درصد ارزان‌تر سفر کنید. اسنپ علاوه بر تخفیف رفت و آمد ویژه‌ی «ماه هنر»، برنامه‌های فرهنگی و هنری مختلفی برای شما فراهم آورده که به زودی در این مورد اطلاع رسانی‌های لازم انجام خواهد شد.

* تخفیف ماه هنر، از شنبه تا چهارشنبه به جز ساعات ۱۶ تا ۱۹، و پنجشنبه و جمعه در تمامی ساعات روز فعال است. ضمنا سفرهای محدوده طرح ترافیک هم پس از به پایان رسیدن ساعت طرح دارای این تخفیف خواهند بود.

قابل ذکر است که کلیه تئاترها ، موسیقی ها و فیلمهای جشنواره فجر دقیقا در ساعات مذکور برگزار می شود و پیک جشنواره در ساعات 16 تا 19 می باشد و اسنپ صرفا با نوعی استفاده نامطبوع از نام هنر ولی عملا در رقابت با تخفیف 30% درصدی Tap30 نسبت به اجرای این کمپین اقدام نموده است . اگر هدف والای این کمپین حمایت از هنر یا کمپینهای مشابه هوای پاک و … است متاسفانه نه تنها عکس این موضوع اتفاق افتاده است بلکه با نوعی سوء تبلیغ عملا بی اعتمادی و تخریب برند را برای مخاطب و مشتری همراه خواهد داشت .

Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

  1. برداشت ظریف و جالبی داشتی نویسنده عزیز . باید همینجا جذب مشتری رو هم متوقف کنن و کیفیت خدمات رو ببرن بالا

ترک پاسخ