کوتاه کننده لینک fi9.ir

مقالات ، اخبار و آموزش حوزه وب و فناوری pikait.ir


سرمایه گذاری سیزده میلیون دلاری شرکت Airbnb در خدمات رزرو رستوران Resy

  • با مهدی شمس
  • جمعه , 24 دی 1395

اپلیکیشن RESY در سال 2014 در نیویورک یک برنامه تلفن همراه ارائه می دهد و به مردم وعده می دهد هر زمانی که بخواهند،یک میز غذا در “رستوران های بزرگ” رزرو کنند. همچنین این شرکت نرم افزار خود را به رستوران ها نیز پیشنهاد می دهد، و با بیش از هزار رستوران در لس آنجلس، میامی، نیویورک، واشنگتن دی سی، سان فرانسیسکو، و 50 منطقه در سراسر ایالات متحده کار می کند.

در حالی که Airbnb  به عنوان پلت فرم همتا بهتر شناخته شده است که مسافران با اقامت محلی را به سراسر جهان متصل می کند، این شرکت برای انجام خدمات تجربی مرتبط نیز گسترش یافته است. در ماه نوامبر،این شرکت تجارب محلی به نام “سفر” را به برنامه خود اضافه کرد،که بخشی از آن شامل یک همکاری با RESY است که به کاربران اجازه می دهد رستوران های محل را رزرو کنند.

بنابراین سرمایه گذاری Airbnb  موجب ایجاد یک همکاری بین این دو  شرکت می شود، و در حقیقت این تعجب آور نیست که اگر Airbnb کاملا RESYرا به دست آورد. باید همکاری آنها مفید و نتیجه دار باقی بماند.

“بسیاری از خاطرات ارزشمند سفر ما از تجربه کردن مواد غذایی محلی ساخته شده است”، مدیر عامل شرکت Airbnb برایان چسکی توضیح داد: “کمک به مردم برای پیدا کردن و رزرو رستوران های باور نکردنی محلی یک بخش کلیدی است که فراتر از تمرکز روی اقامت دادن و منزل دادن در کل سفر است. ما نمی توانیم یک شریک بهتر از RESY برای کمک به ایجاد این امکان پیدا کنیم ”

شرکت Resy توسط کارآفرین و سرمایه گذار گری وینرچوک  مایکل مونترو، بنیانگذار CrowdTwist و Fotolog؛ و بن لونتال، از مؤسسین رستوران،تشکیل شد. این شرکت قبلا در سال 2014 دو میلیون دلار بدست آورده بود،اما بدست آوردن سرمایه اخیر آن تنها چند ماه طول کشید – خدمات رزرو رستوران مشابه به نام velocity سرمایه ای به مقدار 22.5 میلیون دلار کسب کرده است، پس این واضح است که رغبتی ذاتی در صنعت برای ارائه تجارب دسترسی آسان غذا خوری وجود دارد.

و در حال حاضر وجود Airbnb ، باید به کار RESY بیاید تا به خوبی ذهن مسافرانی که به دنبال تجربه کردن غذاهای محلی هستند، را بدست آورد.”RESY و Airbnb  یک چشم انداز به اشتراک گذاشتند که چگونه مردم چگونه سالن های محلی را تجربه کنند.  مدیر عامل شرکت RESY ، لونتال افزود:”ما در حال ساخت یک محصول هستیم که اجازه می دهد تا هر کسی، در هر نقطه، در هر زمان مانند فرد بومی یک منطقه زندگی کند.

 

منبع : VentureBeat

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =